Як скласти іспит на водійські права


Здавання іспит на водійські права для багатьох є дуже лякає подією, що викликає великий стрес. І якщо деяким щастить з першої спроби, то іншим доводиться пробувати знову і знову, щоб домогтися свого. Що ж потрібно запам'ятати?

1.


Необхідно тренувати в собі якості гарного співрозмовника. У першу чергу іспит - це інтерв'ю, тому попрацюйте над контактом очей, постарайтеся продемонструвати міцне рукостискання, ведіть себе впевнено. Примусьте свого екзаменатора зрозуміти, що ви знаєте, що робите - і він, можливо, стане більш поблажливий до вас.

2.


Не звертайте на екзаменатора особливої уваги, не думайте про те, що він робить. Зосередьтеся на своєму водінні. Пристебніться, перевірте дзеркала, озирніться, заведіть двигун - і вперед. Не затягуйте з виїздом заднім ходом, це навряд чи створить дуже сприятливе враження.

3.

Постарайтеся дізнатися, куди ви їдете, заздалегідь, щоб прорахувати, наприклад, які повороти вас можуть очікувати.

4.

Дотримуйтесь швидкісні обмеження, екзаменатор, швидше за все, затятий прихильник їх дотримання.
{LikeAndRead}

5.

Під час водіння тримаєте обидві руки на кермі і завжди зупиняйтеся повністю. Не дайте екзаменаторові шансу за щось причепитися.

6.

При паркуванні на схилі пам'ятайте: машина від'їжджає від бордюру, коли ви ставите її «в гору», і під'їжджає до бордюру, коли ви ставите її «з гори». Спробуйте запам'ятати.
{/LikeAndRead}