Як вибрати автомобіль


Вибір автомобіля - це важливе рішення, яке заслуговує того, щоб як слід над ним подумати. Адже вам, ймовірно, доведеться досить довго на ньому їздити. Наведені нижче поради допоможуть вам зробити розумний вибір.

1.


Подумайте, як ви будете використовувати автомобіль, наприклад, для щоденних роз'їздів, відпочинку, для поїздок у вихідні і вечорами, для транспортування речей і буксирування причепа, чи доведеться возити більше одного пасажира, чи будете ви їздити в центрі міста, в передмістях або за сільській місцевості.

2.


Подумайте, які параметри найбільш важливі для вас. Це може бути витрата палива, надійність, безпеку автомобіля.

3.

Знайдіть дані про перепродажной вартості цікавою вам моделі автомобіля, дані про поломки попередніх її серій.

4.

Подумайте, скільки реально ви можете витратити на автомобіль і розрахуйте реалістичний бюджет (якщо берете кредит, враховуйте щомісячні платежі і вартість експлуатації автомобіля). Якщо у вас вже є автомобіль, можете здати його за програмою трейд-ін.
{LikeAndRead}

5.

Знайдіть адреси розташованих неподалік від вас автодилерів. Відвідайте їх все; зробити це бажано вранці в будній день. І не забудьте взяти з собою права, інакше ви не зможете випробувати автомобіль на тест-драйві. Також можете подивитися пропозиції в Інтернеті.

6.

Знайдіть Вас зацікавив автомобіль. Поцікавтеся його ціною. Ви можете помітити, що вона вище рекомендованої виробником. Зазвичай це трапляється через те, що дилер встановив додаткове обладнання. Наприклад, часто встановлюється захист днища. Можуть бути встановлені інші колеса, музична система та інші аксесуари.

7.

Скажіть співробітнику салону, що хотіли б подивитися автомобіль зсередини, або просто сідаєте в салон, якщо двері відкриті. Відрегулюйте дзеркала та сидіння і перевірте простір для ніг на всіх місцях в салоні.

8.

Запитайте про можливість тест-драйву. Для початку прокотіться вулицями міста, а потім їдьте на шосе. Зверніть увагу, чи легко гальмувати, який радіус розвороту, як автомобіль відгукується на дії педалями гальма і газу. Щоб повністю все перевірити, під час тест-драйву спробуйте відрегулювати дзеркала і пограти з музичною системою.

9.

Повертайтеся до дилера і подякуйте за можливість покататися. Якщо автомобіль вам сподобався, запитаєте візитну картку і скажіть, що ще повернетеся.

10.

Вирушайте до іншого дилера і перевірте його моделі за описаною вище схемою. Запитайте, яка модель найближче до тієї, на якій ви щойно їздили під час тест-драйву. Розкажіть, що саме вам найбільше сподобалося в тому автомобілі. Поїздите на декількох машинах, поки не зробите остаточний вибір. Порівняйте ціни у різних дилерів.

11.

Дізнайтеся про час доставки. Особливо актуально це у випадку популярних моделей або якщо вам потрібні рідкісні опції.

12.

Присвятіть менеджерів дилерського центру в свій вибір. Дуже добре, якщо на території дилера є авторизований сервісний центр - в довгостроковому володінні автомобілем це навіть важливіше грошей. Хоча, звичайно, ви можете обслуговуватися в будь-якому авторизованому для вашого автомобіля сервісному центрі.

13.

Ведіть переговори завжди чемно і по-дружньому. Розкажіть про те, що вам найбільше сподобалося в машині і задайте цікавлять вас. Ваша мета - щоб продавцю було приємно з вами спілкуватися.

14.

Пам'ятайте, що ви завжди можете замовити додаткове обладнання, а не тільки брати одну з пропонованих комплектацій.
{/LikeAndRead}