Як вибрати гібридний автомобіль


Прийшов час для покупки нового автомобіля. Ви хочете вибрати модель, яка буде наносити меншу шкоду навколишнього середовища або просто буде витрачати менше палива. Ви роздумуєте про покупку гібрида. Але як вибрати оптимальний для себе гібридний автомобіль? Перш ніж купувати, потрібно багато чого дізнатися і про що подумати. Але все цілком можна зробити без зайвого стресу.

1.


Гібриди - зовсім інший тип автомобілів. Для початку задайте собі деякі важливі питання. Які автомобілі вам більше подобаються і чому? Що важливо для вас в першу чергу - пробіг, безпека? Ви б віддали перевагу автомобіль на біодизельному паливі або електричний гібрид? Чи важливо, щоб сидіння добре підтримувало поперек? Скільки має бути місць для пасажирів? Записуйте всі відповіді, щоб зрозуміти, чого ви дійсно хочете.

2.


Після того, як ви закінчите з питаннями, можете приступити до виконання наступного завдання. Ваше завдання зараз - звузити діапазон можливих варіантів. Для цього шукайте в Інтернеті сайти, на яких можна знайти інформацію про наявність у автомобілів важливих для вас функцій.

3.

Можете звернутися до друкованих видань. Чим більше ви будете знати, тим ближче ви будете до вибору "того самого" автомобіля.

4.

Поговоріть з дилерами. Висловіть свої погляди з приводу того, що добре, а що ні. Вони можуть розповісти вам багато того, що нелегко буде дізнатися з інших джерел.
{LikeAndRead}

5.

Коли залишиться всього кілька варіантів, пройдіться по сайтах виробників. Ви будете вражені тим, що зможете на них дізнатися. Для кожного автомобіля зі свого списку можна буде дізнатися приблизну ціну.

6.

Коли ви однозначно визначитеся з автомобілем, постарайтеся дізнатися про нього якомога більше. Знання можуть принести вам більш ніж реальну користь!

7.

Саме час оформляти угоду. Повідомте, що ви хочете мати і подивіться на те, що вам запропонують. Автомобіль, звичайно, бажано купувати у дилера, розташованого у вашому місті - в цьому випадку обслуговуватися потім буде набагато простіше.

8.

Чи хочете ви, щоб у машину були встановлені додаткові опції? Якщо так, запитаєте про них! Може бути, буде можливість включити їх без збільшення ціни. Ви не впізнаєте цього, якщо не запитаєте.

9.

Не відступати від того, що ви хочете, якщо точно знаєте, що це можливо. Ви зробили свою роботу. Використовуйте її результати. Якщо вам сьогодні говорять «ні», це ще не означає, що «ні» вам скажуть і завтра. Покупка нового автомобіля може бути досить нервовим заняттям. Може бути, але не зобов'язана. Знайдіть час, щоб зрозуміти, що саме ви хочете. Знайдіть потрібну інформацію. І тоді приступайте до переговорів і твердо стійте на своєму. Ви отримаєте величезне задоволення, якщо виберіть і купите саме той гібридний автомобіль, який хотіли. Адже в кінцевому підсумку у вас буде автомобіль, який ви по-справжньому любите!{/LikeAndRead}