Як вибрати машину


Отже, ви позбулися старої машини і хочете купити нову. Яку ж машину вам придбати?

1.


Коли будете обирати нову машину, подумайте, якою сумою грошей ви володієте. Вам не варто брати такий кредит, при якому розмір щомісячних виплат знизить ваше задоволення від володіння новим автомобілем. Ви можете знайти онлайн багато калькуляторів, які допоможуть вам вирахувати, яке авто вам по кишені. Всі ці калькулятори безкоштовні, так що користуйтеся ними.

2.


Потім задумайтеся про те, на якому етапі життя ви зараз перебуваєте. Можливо, у вас сім'я, багато дітей, яких ви повинні розвозити по 20 різних місцях 7 днів на тиждень? Підвозите Чи ви і ваші товариші по службі один одного? Діти вже виросли і роз'їхалися, і тепер мама з татом можуть дозволити собі гарну маленьку двомісну машину?

3.

Коли ви визначитеся з тим, якого розміру машина вам потрібно і який автомобіль вам по кишені, часом провести онлайн-дослідження. Є численні розсилки, на які ви можете підписатися. Вони дозволять вам визначитися з вибором. Також є сайти, які проводять детальний аналіз і розміщують рейтинги різних машин певного класу.

4.

Після того, як ви звузили свій вибір до приблизно 5 варіантів автомобілів, часом відвідати автодилерів і провести тест-драйв. Не приймайте рішення, поки не прокотіться на всіх машинах зі свого списку.
{/LikeAndRead}