Як вибрати старий автомобіль


Отже, ви підшукуєте старий автомобіль? Оскільки ви не знаєте ні того, хто був власником, ні того, як автомобіль експлуатувався, вибирати потрібно ретельно. Наслідувавши наступним кількох порад, ви позбудетеся від стресу і заощадите свої гроші і кошти.

1.


Звертайтеся виключно до авторитетних автомобільним дилерам. Надійність дилера не завжди просто визначити, тому краще всього довіряти своїм інстинктам. Несподівано з'явився автомобіль може також несподівано зникнути. Якщо автомобіль залишає неприємне враження, не зв'язуйтеся з ним. Купувати старий автомобіль у недавно відкрився дилера може бути менш небезпечно, оскільки новачки ретельніше просівають автомобілі і купуючи у них, менше шансів нарватися на відновлену після аварії машину. Будьте обережні з тим, з ким маєте справу.

2.


Знайте, чого хочете і що вам потрібно. Якщо ви підготовлені заздалегідь, менше шансів, що вам всунуть те, що ви абсолютно не хочете. Якщо ви хочете автомобіль з низькою витратою палива, вибирайте тільки серед придатних - не витрачайте свій час на великих пожирачів бензину.

3.

Знайте, що можете собі дозволити. Оцініть свої витрати і визначитеся, скільки можете дозволити собі витрачати на автомобіль кожен місяць. Якщо ви будете знати свою межу, то малоймовірно, що вас вмовлять купити що-небудь більш дороге. Також під час переговорів про ціну ви зможете чітко дотримуватися своєї позиції. Не дайте умовити себе платити великі суми протягом більшого періоду часу.

4.

Визначтеся з фінансуванням. Заздалегідь визначившись з фінансуванням покупки, ви позбавите себе від зайвого тиску на себе і зробите процес покупки потрібного вам автомобіля більш простим і швидким. Плюс до цього, якщо ви маєте в своєму розпорядженні достатньою кількістю власних коштів і вам не потрібні пропоновані дилером програми кредитування, у вас буде більше важелів під час переговорів про ціну.
{LikeAndRead}

5.

Перевірте факти. Як тільки зможете визначитися зі своїм потенційним майбутнім автомобілем, пошукайте його огляди та відгуки про нього.

6.

Зробіть тест-драйв. Проедьтесь на ньому кілька разів. Ви повинні наполягти, щоб вам дозволили їхати скрізь, де ви захочете. Спробуйте автомобіль в різних дорожніх умовах, наприклад на шосе і в міському трафіку. Відкрийте бічні вікна і послухайте, не чутні чи гучні або незвичайні звуки. Перевірте всі особливості автомобіля під час руху, щоб тільки це не виходило за рамки безпеки.

7.

Потрібно думку ще однієї людини. З вами повинен бути хтось, хто зможе висловити свою думку про машину. Дві людини завжди з більшою ймовірністю, ніж один, зможуть знайти проблему. Якщо можливо, нехай інша людина приїде на своїй власній машині, в цьому випадку продавець не зможе оцінити ваш нинішній автомобіль і не зможе припустити виходячи з нього, яку суму ви можете собі дозволити.

8.

Подивіться інші пропозиції такого ж автомобіля, щоб оцінити зразкові ціни. Якщо дилер просить набагато більше середньоринкової ціни, краще пошукати іншого дилера.

9.

Огляньте автомобіль у перевіреного механіка. Якщо ви не можете зробити це до покупки, домовтеся про гарантії і про те, на що вона поширюється. Якщо ви купили автомобіль, негайно вирушайте до механіка, щоб він провів повний його огляд і задокументував всі наявні проблеми. Всі їх потрібно виправити, поки автомобіль ще на гарантії.
{/LikeAndRead}