Як вибрати старий автомобіль-1


Ви вирішили купити старий автомобіль, але хочете ознайомитися з декількома порадами? Якщо так, то ця статися пояснить вам, де шукати і як вибрати подібну машину.

1.


Ви вирішили придбати не нову машину? Якщо ви підете радам у цій статті, то легко уникнете головного болю і застрахуєте себе від втрати ваших коштів. Очевидно, що перше, що вам потрібно буде зробити - визначитися, якої марки автомобіль ви хотіли б придбати.

2.


Постарайтеся по можливості вибрати таку машину, яка буде відповідати вашим вимогам. Якщо ви мати чотирьох дітей, вам не підійде спортивна BMW, тільки якщо ви не приєднайте окремий фургончик для всіх членів вашої родини.

3.

Вивчіть обраний автомобіль. Знос деяких машин дуже великий за пару років, що знецінює їх вартість. Вивчіть статистику повернення і ремонту подібних машин. Вам би не хотілося відвідувати автосалон занадто часто, чи не так? Автомобільні журнали, як правило, публікують керівництва з обслуговування та інформацію про ремонт кожного автомобіля. Подібні журнали є майже в кожному магазині.

4.

Наступний крок - страховка, яку вам також необхідно буде придбати. Дізнайтеся заздалегідь, скільки вона складе і чи не занадто висока для вас ціна. Подумайте, чи впишеться вона в ваш бюджет. Вивчіть, що саме вона пропонує. Страховка може включати в себе відповідальність за заподіяння тілесних ушкоджень та майнової шкоди, і т.д.
{LikeAndRead}

5.

Перед тим як податися до дилерів, зробіть ще один всебічний аналіз автомобіля. Скільки бензину він споживає? Чи зможе він без зусиль долати пагорби та ділянки поганої дороги? Наскільки безпечна ця машина? В інтернеті є велика кількість корисної інформації щодо різних видів автомобілів. Знайдіть також його переваги і недоліки.

6.

Дізнайтеся, скільки коштує обраний вами автомобіль на авторинку на даний момент. Знаючи ціну, ви зможете торгуватися з продавцем і не потрапите в халепу.

7.

Якщо ви знайдете машину, яка вам припаде до смаку, обов'язково проведіть на ній тест-драйв протягом 20-30 хвилин. Вам потрібно зрозуміти, наскільки хороша машина, чи немає несправностей. Перевірте, чи немає ніде витоків, ознак іржі, слідів зіткнень, тріщин і т.д. Постарайтеся знайти інформацію про можливі ДТП, що сталися з машиною. Також приведіть на огляд машини механіка, перед тим як здійснювати покупку.

8.

І заключним кроком у багатьох людей на шляху покупки автомобіля є планування того як вони будуть його оплачувати. Пам'ятайте, що при кредиті на короткий термін ви переплачуєте не так багато. Дізнайтеся, яку річну відсоткову ставку пропонує дилер. Якщо вона занадто висока, постарайтеся взяти кредит з меншою відсотковою ставкою в банку. Вам також необхідно дізнатися про гарантійний термін - у більшості машин не старше трьох років він є.
{/LikeAndRead}