Як вибрати спортивний автомобіль


Купівля нового або уживаного автомобіля може бути дуже цікавим заняттям. Особливо якщо мова йде про спортивному автомобілі. Усі спортивні автомобілі різні і призначені для різних типів їзди.

1.


Подумайте, які машини вам більше подобаються і чому. Це дозволить звузити діапазон до форм і стилю, які ви віддаєте перевагу.

2.


Подумайте, що ви хочете мати на спортивному автомобілі. Більшість людей вибирають спортивні автомобілі через їх швидкості, потужності, відмінного зовнішнього вигляду і того враження, яке вони справляють на оточуючих. Подумайте, що б вам хотілося побачити в своєму авто і шукайте автомобілі, що задовольняють ваші критеріям. Якщо хочете більше потужності, вибирайте V8 і ручну коробку передач. Є багато спортивних машин з двигунами V6 і автоматами, але цінителі жанру навіть не вважають їх за спортивні автомобілі.

3.

Сходіть до місцевих дилерів і катайтеся на вподобаних машинах. Ще не сядеш за кермо автомобіля, ніколи не можна сказати заздалегідь, сподобається він чи ні. Деякі автомобілі спочатку не будуть відповідати вашим вимогам.

4.

Якщо вам потрібен кредит, заздалегідь проконсультуйтеся у своєму банку. Так ви будете заздалегідь знати, скільки зможете витратити. Будьте готові, що навіть за не самий свіжий старий спортивний автомобіль доведеться віддати досить велику суму.
{LikeAndRead}

5.

Пошукайте в Інтернеті сайти, на яких публікуються оголошення про продаж автомобілів. Якщо ви живете в сільській місцевості, не полінуйтеся при необхідності прокотитися в найближче місто, щоб мати більший вибір спортивних авто. Якщо ви знайдете відмінний, але територіально віддалений від вас варіант, можна спробувати скористатися послугами автоперевізників. Сьогодні в країні цим бізнесом займається велика кількість компаній.

6.

Якщо ви купуєте автомобіль в іншому місті, поїдьте подивитися на нього зблизька, або хоча б попросіть подивитися когось із знайомих. Переконайтеся, що в районі двигуна немає слідів витоку масла, що трансмісія працює плавно, що гальма в хорошому стані, а у шин ще достатній шар протектора і відрегульований розвал-сходження.{/LikeAndRead}