Як взяти напрокат машину в один кінець


Досить складно взяти напрокат автомобіль в один кінець. Тут ви знайдете декілька порад про те, як полегшити це завдання.

Кроки


  Як взяти напрокат машину в один кінець
 1. Знайте, що в США і Канаді прокат авто в один кінець може бути тільки в межах того ж штату, провінції або міста. Це прокат, де ви берете транспортний засіб в одному місці і залишаєте в іншому. Зазвичай у такому порядку авто беруть в тому випадку, якщо назад повертаються іншим шляхом.

 2. Як взяти напрокат машину в один кінець
 3. Зауважте, що деякі компанії з прокату авто мають більш гнучкі умови в даному виді послуг. За послугою можна звернутися або онлайн, або на пряму.

 4. Як взяти напрокат машину в один кінець
 5. Дізнайтеся на який певній території які види прокату легше отримати. Наприклад, даний вид прокату дозволений у Флориді, Нью Йорку, Нью Джерсі і Каліфорнії. У Канаді це особливо розвинене в межах провінцій Мерітайм і Британська Колумбія.

 6. Як взяти напрокат машину в один кінець
 7. Часто прокат в один кінець доступний тільки з аеропорту однієї місцевості в аеропорт інший.

 8. Як взяти напрокат машину в один кінець
 9. Під час пошуку підходящої компанії з прокату авто, дотримуйтесь наступних інструкцій: Дізнайтеся чи є у компанії філії протягом вашого маршруту або в містах, які ви відвідаєте. Зазвичай великі компанії з прокату мають безліч філій по всій країні.

 10. Як взяти напрокат машину в один кінець
 11. Перевірте, чи стягується якась плата за те, що ви просто залишаєте авто. Більшість компаній не стягують додаткової плати; в такому випадку вартість просто трохи вище, ніж якщо ви повернете авто назад. Деякі компанії не додають додаткової плати, якщо ви повертаєте авто в який-небудь інший офіс компанії, ніж в той, в якому взяли його, але тільки якщо це відбувається в одному місті чи в одній і тій же місцевості.

 12. Як взяти напрокат машину в один кінець
 13. Також цікавтеся можливими платами за страховку, внески в аеропорту, додатковий кілометраж і податки. Плата за додатковий кілометраж - це коли ви перевищили відстань, встановлене умовами компанії. (Приміром, 150 км входять в загальну вартість, а за кожен додатковий кілометр йде додаткова плата.)

 14. Як взяти напрокат машину в один кінець
 15. Будьте готові до великих витрат. Зазвичай, подібного роду прокат обійдеться вам дорожче. Найчастіше, прокат в один кінець значно дорожче, оскільки компанії доведеться вишукати можливість повернути авто назад туди, звідки ви його забрали.

 16. Як взяти напрокат машину в один кінець
 17. Не розраховуйте на однозначний вибір. Ймовірно, ви будете обмежені розміром і видом транспортного засобу для подібного роду прокату. Навряд чи вам дадуть мікроавтобус або позашляховик. Дивіться варіанти!

Поради


 • На денній основі, за односторонній прокат ви заплатите більше. Якщо ви зможете повернути авто в цей же день, то ви просто заплатите трохи більше за цей день. Трохи дешевше вийде, якщо на залишок часу ви візьмете інший автомобіль, оскільки попередній буде повернений на місце.