Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів


Шахрайство дуже поширене як в автомобільній, так і в транспортній індустрії в цілому. Ми розповімо вам, як вибрати транспортну компанію і, найважливіше, як уникнути шахраїв, для яких найголовніше - це доставити автомобілі на далекі дистанції.

Кроки


  Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів
 1. Знайдіть цікаву для вас компанію і відвідайте їх веб-сайт для ознайомлення з цінами. Не залишайте ваші контактні дані на багатоцільових сайтах. У відповідь ви отримаєте докучливі дзвінки і листи від двадцяти різних компаній. Потрібно вводити всю інформацію правильно для отримання найточніших даних. Більшість цін на автомобілі, які ви отримаєте, стосуються звичайних пасажирських транспортних засобів. Автомобілі з поліпшеннями (набори склопідйомники, знижена підвіска, великі шини) і автомобілі без пробігу стоять додаткових грошей, залежно від розміру, ваги та умов використання.

 2. Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів
 3. Чи не чіпляйтеся за найнижчі ціни. Більшість компаній приманюють неуважних покупців дуже низькими пропозиціями. Потім їм же потрібно відправити транспортер, щоб перевезти ваше авто. Якщо транспортувальник не згоден з низькою ціною (а так найчастіше і буває), тоді ваш автомобіль не буде доставлений. Більшість компаній таким чином заманює клієнтів.

 4. Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів
 5. Дізнайтеся більше про транспортних компаніях. За допомогою інтернету дізнайтеся інформацію про компанії з досвіду інших клієнтів. Спочатку можна скористатися пошуком за запитом імені компанії, але можна і відвідати сайт відгуків. Зателефонуйте в дану транспортну компанію, запитаєте друзів, якщо вони користувалися її послугами. Переглянете ціни, терміни і умови, відгуки в інтернеті і упевніться, що ця компанія існує вже, принаймні, кілька років. Це досить неконтрольована область, і більшість не чистих на руку компаній з'являються кожні кілька років і вражають недалекоглядних покупців знову і знову. Переконайтеся, що у брокерів є дозвіл, а автомобілі і транспортери, які використовуються даною компанією, ліцензовані та застраховані. З якою б компанією ви не збиралися мати справу, ознайомтеся з їх договорами.

 6. Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів
 7. Вирішіть, в якій компанії замовляти свій транспорт. Переконайтеся, що підтвердження прийде по факсу або електронною поштою. Прочитайте всі документи, які компанія вам присилає, перш ніж підписати їх. Пам'ятайте, що при замовленні через інтернет ваша цифровий підпис відправляється відразу після того, як ви натискаєте відправити або підтвердити.

 8. Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів
 9. Дістаньте всі цінні та особисті речі з автомобіля перед транспортуванням. Транспортувальники часто вимагають, щоб в автомобілях було менше чверті бака палива, так як це дозволяє зменшити вагу авто. Чим менша вага вони візьмуть на буксир, тим менше бензину буде витрачено на дорогу. Відповідно, чим дешевше воно буде коштувати їм, тим дешевше воно буде коштувати вам. Доброю ідеєю є відправити покупку на автомийку перед доставкою. Також можна відключити систему сигналізації перед транспортуванням.

 10. Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів
 11. Переконайтеся, що водій транспортувальника огляне ваше авто. При навантаженні водій повинен оглянути машину на наявність пошкоджень. Пошкодження повинні бути занесені в звіт про стан автомобіля. Вас попросять розписатися в ньому і видадуть копію звіту. Зберігайте даний документ у себе, поки автомобіль не буде доставлений.

 12. Як вибрати транспортну компанію з продажу автомобілів
 13. Огляньте автомобіль на наявність подряпин, вм'ятин або ударів. Пам'ятайте - це єдина можливість довести ушкодження. Якщо були помічені ушкодження, транспортувальник зобов'язаний підписати звіт про стан автомобіля, а також, ви повинні отримати копію даного звіту.

Поради


 • Переконайтеся, що ви не маєте справу з компаніями, які продають свої послуги з дрібним цінами. Компанії з середніми цінами найбільш надійні (виходячи з нашого досвіду).

 • Перевірте рівень обслуговування клієнтів. Хороші клієнтські сервіси визначаються тим, наскільки якісно компанія підтримує контакти зі своїми клієнтами. Якщо рівень зв'язку з клієнтами на належному рівні, тоді навряд чи виникнуть проблеми під час доставки.

 • Всі компанії зобов'язані робити звіти з огляду транспортних засобів перед вантаженням і доставкою. Пам'ятайте, що потрібно задокументувати пробіг автомобіля перед і після доставки. У разі пошкоджень, пам'ятайте, що тільки від цих звітів залежить можливість отримання відшкодування за шкоду.

 • Прочитайте контракт цілком перед тим, як розписуватися. Будьте обережні з прихованими примітками, які надруковані маленьким текстом в контракті.

 • Завжди перевіряйте і порівнюйте вартість доставки. Початкова вартість, яку компанія надає - часто всього лише приблизна оцінка, проте деякі компанії надають точну вартість. Якщо ви дійсно хочете знати повну ціну доставки, тоді зателефонуйте в компанію і отримаєте заявлену ціну. Деякі компанії скажуть повну вартість замовлення, можливо, з мінімальними додатковими внесками. Дана вартість буде вищою, ніж початкова, так як додаткові витрати можуть здорово вплинути на кінцеву ціну.

 • Будьте чесні з компанією щодо особистих речей, які знаходяться у вашому авто. Вантажівки-транспортери обмежені за вантажопідйомністю і зважуються в кожному штаті, через який вони пересуваються. Вони можуть бути обкладені великим штрафом у разі більшої ваги. Також більшість компаній не будуть страхувати речі всередині авто. Як правило, краще поставити на транспортер порожню машину.

 • Вивчіть все детально про компанію і переконайтеся, що вони є членами бюро бізнесу, ліцензовані, і застраховані.

Попередження

 • Брокери даних компаній славляться недобросовісної роботою - JMAC Авто Транспорт (Маркус Моран), Магнум Автотранспорт (тони), Транспорт Сервісіз, Ньюве Мувінг Сервисиз, Ексепшенал Авто Транспорт, Плаза Авто Транспорт

 • Коли ви робите замовлення, не потрібно здійснювати його з ще однією компанією - це перешкоджає доставці вашого транспорту. Коли дві компанії намагаються доставити один і той же автомобіль, більшість водіїв просто пропустять його і перейдуть до іншого.

 • Будьте обережні - НЕ зв'яжіться з компанією, що продає за низькими цінами! Можливо, компанії і нададуть вам авто за низькою ціною, але не зможуть надати вам транспорт. Найчастіше брокери використовують одні ті ж транспортери за високою ціною.

 • Це, все-таки, ненадійний бізнес. Тут є багато факторів, які створюють затримки - наприклад, очікування клієнтів, погодні умови, механічні поломки і обмеження для транспортерів з великою кількістю перевезених автомобілів.