Як купити новий Porsche Cayenne


Прочитавши цю статтю, ви дізнаєтеся про секрети покупки нового Porsche Cayenne 2007. Це цілком малолітражний автомобіль і він буде радувати вас своєю економністю.

Кроки


  Як купити новий Porsche Cayenne
 1. Щоб подивитися Porsche, краще прийти в салон приблизно в середині місяця. Менеджер з продажу запитати вас, коли ви плануєте купувати автомобіль. Скажіть йому, що протягом найближчих 16 тижнів, а сьогодні ви прийшли заради тест-драйву.

 2. Як купити новий Porsche Cayenne
 3. Залиште дилеру свій номер телефону і повідомте, що ви не проти, щоб вам названивали зустріч на протязі декількох тижнів. Вас, швидше за все, запитають, як ви хочете купити автомобіль. Скажіть їм, що вам потрібно продати старий автомобіль (якщо це дійсно так) і що ви готові оплатити різницю.

 4. Як купити новий Porsche Cayenne
 5. Візьміть машину для випробувальної поїздки. Коли ви повернетеся, подякуйте дилера і скажіть, що ви зателефонуєте найближчим часом.

 6. Як купити новий Porsche Cayenne
 7. Йдете з автосалону! Дилер намагатиметься вас затримати і завершити операцію. Після вашого відходу вам дзвонитимуть з автосалону. Будьте ввічливі і говорите, що ви ще думаєте про машину.

 8. Як купити новий Porsche Cayenne
 9. Поверніться в салон за 6 робочих днів до кінця місяця. Завжди краще купувати автомобіль в кінці місяця. Дилерам Porsche потрібно здати місячний звіт, так що це найкращий час для покупки! Тепер повідомте дилеру, що ви хочете купити автомобіль. Він буде люб'язний з вами, як ніколи, знову запитає вас, як ви хочете оплатити Porsche. Переконайтеся, що ви купуєте автомобіль в останній робочий день місяця! Далі повідомте дилеру, що ви хочете продати свій старий автомобіль (якщо він у вас є) а різницю між вартістю нового Porsche і вашої старою машиною виплатите протягом 60 місяців.

 10. Як купити новий Porsche Cayenne
 11. Вислухайте пропозиція дилера насчет оцінки старого автомобіля і вартості Porsche. Будьте уважні. Вони можуть заплутати вас з цифрами. Переконайтеся, що ви спочатку одержите ціну вашого автомобіля, а потім ціну пропозиції Porsche. Тут ви можете зробити величезну помилку, якщо дозволите об'єднати дві ціни.

 12. Як купити новий Porsche Cayenne
 13. Ніколи не погоджуйтеся на перший додаток з оцінки вашого старого авто. Скажіть, що цього не достатньо. Дилери завжди будуть намагатися купити у вас автомобіль якнайдешевше. Коли вам запропонують ціну за Porsche, знову говорите, що це занадто багато. У цей момент ви можете сказати, що операція для вас не вигідна. Встаньте і йдіть до виходу. Менеджер намагатиметься умовити вас залишитися.

 14. Як купити новий Porsche Cayenne
 15. Нехай дилер продовжує робити вам пропозиції. Ніколи не говорите, які умови вас будуть влаштовувати. Продовжуйте повторювати, що ціна занадто висока. Так, ви будете знати, в яких діапазонах дилер може вам поступитися. Тисніть на дилера. Можливо, вам доведеться ще раз спробувати вийти, щоб отримати те, що ви хочете. Завжди будьте ввічливі!

 16. Як купити новий Porsche Cayenne
 17. Купуйте або йдіть. Скажіть дилеру, що вам подобатися автомобіль, і ви готові зробити пропозицію. Зробіть пропозицію на 15% нижче остаточної ціни, яку запропонує дилер. Він може злитися, але ви знову можете спробувати піти. В цей момент дилер повинен вас наздогнати з пропозицією хоча б на 10% нижче остаточної пропозиції. Погоджуйтеся на операцію.

Поради


 • Завжди будьте ввічливі!

 • Будьте готові відмовлятися від угоди.

 • Завжди здійснюйте покупку в останній робочий день місяця.

 • Будьте готові до різних варіантів оплати в останній день місяця.

 • Переконайтеся, що вам пропонують актуальні ціни.

Попередження

 • Ніколи не хаміте!

 • Не дозволяйте дилеру умовити вас залишитися після тест-драйву.