Як купити ретро автомобіль


Вдало купити ретро автомобіль набагато складніше, ніж звичайну сучасну машину.

Кроки


  Як купити ретро автомобіль
 1. Визначтеся, для чого вам потрібен ретро автомобіль. Якщо ви збираєтеся їздити на ньому кожен день, то не має сенсу купувати примірник у виставковому стані. Якщо ви збираєтеся брати участь у виставках і змаганнях, то на автомобілі повинні стояти тільки оригінальні запчастини, так що будьте готові до витрат. Для полегшення пошуків, додайте 2-3 роки до бажаного роком випуску автомобіля (наприклад: Corvette 1963-1965). Це суттєво полегшить завдання пошуку. Вивчіть, які зміни вносилися в автомобіль з кожним роком, щоб вибрати саме те, що вам буде підходити найкраще.

 2. Як купити ретро автомобіль
 3. Визначившись з моделлю ретро автомобіля, дізнайтеся про її проблемних місцях і виконуючи огляд, перш за все, звертайте увагу на них. Наприклад, на старих європейських автомобілях слабким місцем часто опинялася електропроводка, так що при огляді перевірте: чи все електрообладнання працює.

 4. Як купити ретро автомобіль
 5. Приєднуйтеся до спільноти любителів ретро автомобілів і дізнайтеся думку людей, які володіють або володіли що цікавить вас моделлю. Вони напевно зможуть допомогти вам зрозуміти: як вибрати найкращий екземпляр і чого варто остерігатися.

 6. Як купити ретро автомобіль
 7. Найміть оцінювача автомобілів. Вони зможуть з упевненістю сказати: чи бував автомобіль в аваріях, і чи змінювалися двигун або трансмісія. Ці фактори будуть сильно впливати на вартість автомобіля.

 8. Як купити ретро автомобіль
 9. Перегляньте історію реєстрацій автомобіля, не знаходиться він у розшуку, щоб уникнути покупки краденого авто. Якщо автомобіль занадто доріг, не варто здавати в ломбард фамільне золото! Просто виберіть хорошу модель з сучасних.

Поради


 • Намагайтеся купити автомобіль, для якого велася книжка тех. обслуговування. Якщо це вийде, ви зможете бути на сто відсотків впевнені в його стані.

 • Звертайтеся з автомобілем дуже обережно! Якщо ви зламаєте щось, ремонт обійдеться дорожче, ніж для звичайного авто.

 • Якщо автомобіль рідкісний, будьте готові витратитися на запчастини. В деяких випадках вам доведеться замовляти запчастини в майстернях, це може коштувати дуже дорого. Але ви можете спробувати пошукати запчастини на розбиранні. Також можна пошукати запчастини на інтернет аукціонах.

 • Перед покупкою попросіть прокотитися за кермом - вам має подобатися водити свій автомобіль!

Попередження

 • Врахуйте, що ретро автомобілі вимагають великих зусиль для підтримки їх в хорошому стані. Багато людей купують їх з думкою про те, як здорово буде на них кататися, але абсолютно не беруть до уваги те, що в старих автомобілях часто щось ламається.

 • Поломки виключені тільки в разі якщо ви купуєте професійно відреставрований автомобіль. Ретельно відновлений автомобіль коштуватиме мільйони рублів, в еквіваленті запчастин і часу, і вимагатиме уваги до кожного болтики. Такий автомобіль буде їздити, можливо, навіть краще ніж їздив до цього, коли був новим. В цьому випадку, автомобіль буде вимагати не більше догляду, ніж звичайний, але ймовірно ви самі захочете доглядати за ним за найвищими стандартами.

 • Перевірте ідентифікаційний номер транспортного засобу (VIN). Номер на кузові автомобіля повинен збігатися із зазначеним у тех. паспорті. Зазвичай номер кузова знаходиться під лобовим склом, але на старих автомобілях він миє перебувати в арці двері водія або під капотом. Якщо номер не збігається, можливо, авто побувало в серйозній аварії. Проблеми з номером кузова може також свідчити про якісь махінації або про те, що автомобіль крадений. Дуже серйозно поставтеся до цієї частини угоди.

Що вам знадобиться

 • Інтернет ресурс про купівлю / продаж автомобілів