Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів


Як багато з вас знають, купувати автомобіль стає все складніше і дорожче. Без сумніву, дуже важливо зробити правильний вибір, щоб ви не пошкодували. В середньому людина, як правило, не надто добре знайомий з азами покупки автомобіля. Щоб допомогти вам, читайте наступні поради, які ефективні для покупців, коли справа доходить до покупки автомобіля.

Кроки


  Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 1. Зрозумійте, що дізнатися ціну, це ще не покупка автомобіля. Витратьте час, щоб оцінити різних постачальників. Відвідайте кілька салонів. Коли продавець буде звертатися до вас, кажіть: «Я просто дивлюся, і прийду до вас, коли буду готовий».

 2. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 3. Не дозволяйте цим автомобільним геніям залякати вас. Прогуляйтеся по зоні обслуговування і присядьте. Будьте протягом 30 хвилин. Знайдіть відповіді на запитання: А) Продавці працюють впорядковано і ефективно? B) Є менеджер на території, він працює? C) Персонал відноситься до клієнтами з повагою?

 4. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 5. Продовжуйте огляд партій та номерних знаків. В авторитетному представництві, ви також побачите кадри з конкуруючих автосалонів. Не вибирайте салон, який вам не по дорозі. Продавці будуть знати, що у них є тільки один шанс здійснити продаж і насядут сильно на вас. Уникайте представництв, які мають різні привілеї. Якщо занадто багато продавців будуть управляти різними частинами роботи, то це викличе плутанину в обслуговуванні.

 6. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 7. Вибирайте продавців; не дозволяйте їм вибирати вас. Поговоріть з кількома. Запитайте: А) як довго ви працювали продавцем в цій сфері? (Чим довше, тим краще) B) Де ще ви працювали? І як довго? C) Чи можу я отримати ім'я та номер недавнього клієнта? Якщо є багато ухиляння, то є велика ймовірність того, що вас можуть обдурити. Чи не потрапте в пастку: шукайте продавця, який є членом вашої етнічної групи.

 8. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 9. Обучайтсь. Отримайте якомога більше інформації, наскільки це можливо, про машину, перш ніж звертатися до продавця. Знайдіть брошури (продавці зазвичай не тримають їх на дисплеї, тому що вони хочуть, щоб ви звернулися до них) і читайте споживчі журнали, про автомобілі.

 10. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 11. Не дозволяйте продавцям потрапити у вашу зону довіри з їх «вражаючими» знаннями автомобілів. Вони спробують встановити владу і взяти під контроль продаж.

 12. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 13. Вивчіть альтернативні бренди. Якщо ви скажете, що розглядаєте конкуруючий бренд, продавець буде дуже переконливим у своїх доводах, якщо ви не проінформовані в цьому питанні.

 14. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 15. Тримайтесь. Якщо ви не знаєте, яку фірму хочете, ви можете легко попастися на те, що продавець продасть вам найдорожчу модель з самими екстравагантними опціями за найвищою ціною.

 16. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 17. Після того як ви покажете серйозні наміри щодо купівлі, продавець запропонує вам тест-драйв, в ході якого він або вона буде захоплено розповідати про машину, щоб налаштувати вас на покупку. Не вмикайте радіо, щоб ви могли почути шум двигуна. Сподіваємося, що він буде звучати так, як ніби він працює правильно. Продавець буде спокушати вас. Будьте стійким. Не попадіться в пастку: не поводьтеся переговори про покупку, коли ви втомилися. Продавці липнуть, до такого роду, клієнтам, як бджоли на мед. Вони знають, що якщо пообіцяють вам те, що ви так довго шукали, незалежно від того є у них це чи ні, ви, ймовірно, погодьтеся на покупку. Купуйте тільки тоді, коли ви знаходитесь в енергійному настрої.

 18. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 19. Уникайте відповідати на особисті питання. Деякі продавці задають пусті питання. Це фактичні спроби з'ясувати про ваш спосіб життя, доходи, стилі водіння і т.д. Уникайте відповідей на ці питання.

 20. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 21. Уважно прочитайте стікер D.AP, так як продавець може додати вартість на автомобіль. Всі витрати є предметом переговорів.

 22. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 23. Зверніть особливу увагу на загальне в стікері: підготовчі збори в розмірі $ 100 або більше. Для тих, хто незнайомий з автомобільною покупкою, витрати на підготовку автомобіля для доставки включені в ціну виробника на стікері.

 24. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 25. Не дозволяйте себе обдурити. Якщо продавець відчуває, що він не контролює продажу, він скаже, що збирається на каву-брейк і віддасть вас іншого продавця. Це може статися три або чотири рази, поки вони будуть підточувати ваші сили. Як протистояти: Ідіть гуляти, випийте чашку кави в сусідній закусочної, скажіть, що ви повинні подумати про це. Покажіть продавцеві, що ви можете ясно мислити.

 26. Як перехитрити безжальних автомобільних дилерів
 27. Коли справа буде зроблено, перевірте ваш новий автомобіль ретельно, перш ніж покинути представництво. Переконайтеся, що все працює правильно. Якщо ви будете дотримуватися цих порад, покупка автомобіля може бути радісним пригодою, а не божевільною невдачею.

Поради


 • Продавці використовують ще одну хитрість, вони просять вас, щоб ви всі свої особисті речі поклали в автомобіль і вони повинні зберігатися до підписання договору купівлі-продажу. Не робіть цього. Таким чином, якщо проблеми виникнуть з договором купівлі-продажу, ви будете мати більше важелів впливу на скасування продажу і зможете скасувати її негайно.

 • Хороший фокус у тому, щоб просити щось в якості бонусу для себе в кінці угоди. Так само, як ви готові закрити угоду, попросіть знак вдячності. Килимки є ідеальною річчю, щоб просити їх. Як правило, нові автомобілі не оснащені килимком, і вам потрібно буде купувати їх у продавця окремо або в неоригінальні магазині. Коли ви зберетеся підписати договір, попросіть вашого продавця подарувати вам килимок. Якщо він не вирішується, запитайте у продавця, чи готові він втратити $ 30000 продажу, тому що він / вона не захотіла дати вам за $ 100 набір килимків. Це працює кожен раз.

 • Якщо ви їдете, а автомобіль, що купується потребує обслуговування, наполягайте, щоб обслуговування було завершено до вступу у володіння новим автомобілем. Додайте це до договору купівлі, утримуючи авансовий платіж. Продавці часто не можуть виконати сервіс в день покупки і просять вас перенести його на майбутнє. Коли ви перенесете його, будьте готові до довгого очікування. Однак, якщо у вас все ще є старий автомобіль і ви не поспішайте з покупкою нового, то продавець буде поспішати зробити ремонт тільки, щоб угода завершилася.

Попередження

 • Ставтеся до своїх продавцям з повагою, і ви будете мати більше шансів, що вам дадуть відповідь взаємністю. Основна частина цієї статті про те, як перехитрити «типового» неохайного продавця. Є багато продавців-консультантів, які працюють добре і етично. Знайдіть їх і будьте лояльні до них. Без взаємної поваги ви не укладіть угоду з продавцем.