Як купувати і продавати автомобілі


Купівля та продаж автомобілів може бути дуже прибутковим підприємством, якщо ви знаєте, як це робити правильно. Уряд регулює кількість автомобілів, яких неліцензований громадянин може купити або продати протягом року, не несучи значних штрафів або покарань. Тому важливо, навчитися, як купувати безліч автомобілів і продавати їх на законних підставах, не стикаючись із значними наслідками. Хоча є багато способів для покупки автомобілів, вірно також і те, що, для того, щоб купувати і продавати автомобілі з метою отримання прибутку, є певний спосіб це робити законним чином. Виконайте наступні дії, по відношенню до купівлі та продажу автомобілів, щоб залишитися в рамках закону і забезпечити максимальну рентабельність.

Кроки


  Як купувати і продавати автомобілі
 1. Збільшуйте заощадження. Вам знадобиться значна кількість коштів на покупку автомобілів і додатково отримати необхідне ліцензування. Підготуйте, принаймні, 10 000 доларів на початкові витрати.

 2. Як купувати і продавати автомобілі
 3. Отримайте дилерську ліцензію. Ліцензійні реквізити відрізняються від штату до штату, але в цілому ведуть до завершення курсу і проходженню ліцензійного іспиту. Цей крок дуже доречний, бо без ліцензії дилера, ви не зможете легально купувати і продавати автомобілі з метою отримання прибутку.

 4. Як купувати і продавати автомобілі
 5. Прийміть рішення про локалізацію бізнесу. Хочете продавати і купувати автомобілі, не виходячи з вашого домашнього офісу, або ви б віддали перевагу керувати майданчиком старих автомобілів? Чи плануєте ви містити площадку, де будете показувати і продавати автомобілі?

 6. Як купувати і продавати автомобілі
 7. Визначте маркетингову стратегію. Ви повинні знати, що люди шукають, перш ніж іти купувати автомобілі. Рекламуйте свій автомобільний бізнес і складіть список затребуваних автомобілів.

 8. Як купувати і продавати автомобілі
 9. Побудуйте площадку. Використовуйте Вашу дилерську ліцензію на придбання автомобілів за оптовими цінами.
  • Відвідуйте приватні аукціони з продажу автомобілів. Тільки люди, які володіють активної дилерської ліцензією, можуть відвідувати приватні аукціони та подавати заявки / купувати вживані автомобілі за цінами нижче ринкових.

  • Розміщуйте закриті заявки в нових авто дилерських центрах. Це ще один аспект автомобільної торгівлі, який відкритий тільки для тих, хто володіє ліцензією дилера.


  • Як купувати і продавати автомобілі
  • Рекламуйте. Інвестуйте в візитки, в рекламні листівки та оголошення, які розміщують інформацію про вашу діяльність з купівлі та продажу автомобілів.

  Поради


  • Найміть собі в допомогу довіреної автомеханіка, перш ніж купити будь старий автомобіль. Приводьте професіонала з собою на аукціони та дилерські центри.

  • Якщо ви плануєте просувати свою діяльність з купівлі та продажу автомобілів, вам буде потрібно більше, ніж тільки ліцензія дилера. Щоб придбати партію вам буде потрібно гарантійне поручительство і бізнес ліцензія. Для цього буде потрібно робочий кабінет і огляд з боку відділу автотранспортних засобів (ОАС).

  • Вимагайте з покупців, які роблять конкретні запити, залишити вам певну суму грошей в якості завдатку, перш ніж ви виставите свою заявку або купіть автомобіль на аукціоні.

  • Знайдіть приватні он-лайн аукціони з продажу автомобілів в Інтернеті або інших дилерів, які купують і продають вживані автомобілі.

  • Ведіть список потенційних покупців, поряд з маркою, моделей і роком автомобіля, який вони зацікавлені придбати.