Як придбати автомобіль без довідки про доходи


Дуже часто особи, які займаються індівідульних трудової і підприємницької діяльністю, працюють без контракту або на тимчасовій основі мають труднощі при отриманні довідки про доходи. У них немає квитанцій про нарахування заробітної плати, податкових накладних або інших методів підтвердження доходів. Ця обставина може перешкодити отриманню кредитів для купівлі майна, такого як будинки і автомобілі. Якщо при покупці автомобіля у вас немає можливості оплатити його вартість в повному обсязі, то вам необхідно буде взяти автокредит. Більшість кредитних організацій запитають підтвердження працевлаштування. Придбайте автомобіль без довідки про доходи, вибравши кредитна установа, що візьме до уваги інші фінансові обставини.


Кроки


  Як придбати автомобіль без довідки про доходи
 1. Виберіть кредитна установа з хорошою репутацією. Ряд кредитних організацій спеціалізується на наданні кредитів особам що не мають майна та довідок про доходи необхідних для отримання традиційних кредитів. Перед подачею туди заяви, звіртеся з вашим банком, кредитною спілкою або іншої кредитної компанією, з якою ви працюєте. Фінансові організації виявлять бажання працювати з вами по автокредиту, бо знають вас і вашу здатність оплачувати свою заборгованість.

 2. Як придбати автомобіль без довідки про доходи
 3. Проведіть початковий внесок. Ваш початковий внесок, мабуть, повинен бути більше, ніж ваш підтверджений дохід. Розмір необхідної суми буде залежати від вашої кредитної організації і міцності вашого кредитного рейтингу. Будьте готові до того, що вам доведеться внести первинний внесок в достатньому обсязі, щоб уникнути збільшення суми вартості автомобіля, яку ви повинні.

 4. Як придбати автомобіль без довідки про доходи
 5. Запропонуйте привабливий товарний взаємозалік. Якщо ви не маєте достатньо коштів для оплати початкового внеску, запропонуйте товарний взаємозалік, з товаром, що має цінність.

 6. Як придбати автомобіль без довідки про доходи
 7. Надайте іншу фінансову звітність або майно. Навіть не маючи можливості підтвердити ваші доходи, ви можете допомогти вашому кредитору надати вам автокредит, надавши іншу фінансову звітність, яка відображатиме ваші доходи. Надайте банківські виписки підтверджують, що у вас є заощадження, податкову звітність, що відображають ваші доходи за рік або документацію, що ви володієте іншими активами або нерухомістю.

 8. Як придбати автомобіль без довідки про доходи
 9. Узгодьте процентну ставку. Часто кредитні установи, що спеціалізуються на наданні кредитів без довідок про доходи встановлюють більшу відсоткову ставку в порівнянні з традиційними кредитами. Часто ця інформація друкують дрібним шрифтом у вашому договорі, тому переконайтеся, що ви правильно розумієте величину відсоткової ставки, яку необхідно буде заплатити за ваш автомобіль.

 10. Як придбати автомобіль без довідки про доходи
 11. Перевірте ваш договір і його оформлення. Перед підписанням договору на покупку автомобіля або угоди на надання кредиту, акуратно перечитайте його положення і задайте питання, якщо вам щось не зрозуміло.

Поради


 • Зберігайте позитивний кредитний рейтинг. Демонструю вашу кредитну відповідальність, ви надасте собі допомогу при отриманні автокредиту без підтвердження доходів. Звіряйте ваш кредитний звіт принаймні 1 раз в рік, щоб переконатися, що він є точним і актуальним.

 • Найпростіший спосіб придбати автомобіль - придбати його за повну вартість. Якщо у вас фінансові проблеми, зверніть увагу на старий автомобіль, який ви зможете придбати без оформлення кредиту. Відкладайте стільки грошей, скільки зможете, поки не будете готові придбати автомобіль.

Попередження

 • Остерігайтеся шахрайських кредитних установ і тримайтеся подалі від посередницьких агентств, що перешкоджають ознайомленню з письмовими доказами оформленого для вас кредиту.