Як перевірити старий автомобіль перед покупкою


Якщо ви думаєте про покупку уживаного автомобіля, ви знаєте, як це може збивати c толкe. Потрібно звернути увагу на велику кількість нюансів, тому це може бути непростим завданням. Це тим більше вірно, якщо ви роздумуєте про покупку автомобіля в перший раз. При купівлі вживаного автомобіля потрібно не випустити з уваги багато речей, але одним з важливих чинників є фізична перевірка, перш ніж приймати остаточне рішення. Тут наведено кілька загальних порад про те, як перевірити стан уживаного автомобіля, перш ніж купити його.

Кроки


  Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 1. Перед перевіркою переконайтеся, що автомобіль знаходиться на рівній поверхні. Це робиться для того, щоб ви могли перевірити шини і подивитися, ні просаживается чи одна зі сторін.

 2. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 3. Ретельно перевірте фарбу на поверхні автомобіля, беручи до уваги будь-які плями іржі, вм'ятини або подряпини. Подивіться на боку автомобіля під кутом, щоб визначити, чи є хвилястість - це вказує на наявність фарбувальних робіт. Проведіть пальцем по краях швів між панелями: шорсткість вказує на сліди клейкої стрічки.

 4. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 5. Перевірте багажник машини, щоб переконатися, що він все ще перебуває в хорошому стані. Він не повинен мати будь-яких ознак іржі або попадання води через тріщини або отвори. Ветшаніе багажника зсередини вказує на використання автомобіля.

 6. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 7. Перевірте під капотом автомобіля на наявність вм'ятин, пошкоджень або іржі. Всі вони можуть бути ознаками того, що або про автомобіль погано піклувалися, або він був пошкоджений. Внутрішня сторона кожного крила в тому місці, де прилягає капот, повинна мати VIN- код автомобіля (ідентифікаційний номер транспортного засобу). Якщо він відсутній, крило було замінено.

 8. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 9. Шланги і ремені не повинні мати тріщин. Шланги радіатора не повинні бути м'якими.

 10. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 11. Сядьте в автомобіль і перевірте його крісла і оббивку на наявність дір, порізів, плям або інших видів ушкоджень.

 12. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 13. Переконайтеся, що кондиціювання автомобіля працює добре, встановивши його на максимум, щоб побачити, що воно працює. Якщо наявність кондиціонера - обов'язкова умова, купіть автомобіль з охолоджувальною рідиною R134. Більшість автомобілів, оснащених R134, було випущено в 1993 році або пізніше і мають наклейку на кондиціонері.

 14. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 15. Перевірте одометр автомобіля, щоб уточнити пробіг. Це важливо, оскільки пробіг вказує вік автомобіля. У середньому, нормальний водій наїжджає 16000 -25000 км на рік, однак це залежить від багатьох факторів. Пам'ятайте: автомобілі старіють з часом і пробігом. Покупка 10-річного автомобіля з дуже низьким пробігом - необов'язково вдале вкладення.

 16. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 17. Проведіть тест-драйв автомобіля, перш ніж приймати будь-які остаточні рішення. Це, мабуть, один з кращих способів дізнатися стан автомобіля. Покупець обов'язково повинен провести тест-драйв, перш ніж прийти до яких-небудь висновків.

 18. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 19. Перевірте сервісну книжку - це дасть вам деяку інформацію про огляди, ремонті і поломки автомобіля. В ідеалі, власник повинен був вести запис звернень в сервісний центр і повинен бути готовий показати вам цю інформацію. Деякі автомобілі не мають записи про обслуговування, тому що їх ремонтували в домашніх умовах. Це нормально, якщо власник може довести, що він стежив за автомобілем належним чином. Бувають випадки, коли автомобілі продаються через нещодавніх аварій або тому, що вони незручні у використанні.

 20. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 21. Не забудьте перевірити гальма автомобіля: вони повинні натискатися досить легко, щоб автомобіль міг швидко сповільнюватися, але не настільки, щоб ковзати. Спробуйте це зробити на швидкості близько 50 км на годину в зоні без руху. Ви не повинні відчувати вібрацію педалі гальма, чути писк або дивні звуки. Вібрація гальм вказує на необхідність заміни гальмівних дисків або колодок. Кермо не повинен відхилятися - це може бути викликано розладом гальмівного супорта або зношеності рульових компонентів.

 22. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 23. Перевірте двигун на будь-якого роду витоку або корозії. Пошукайте на блоці двигуна темно-коричневі масляні плями - їх наявність буде означати, що є витік в прокладці, що, можливо, призведе до дорогого ремонту у майбутньому. Перевірте гальмівну рідину і резервуар, щоб переконатися, що він не протікає. Ремені повинні виглядати новими (тобто не мати тріщин або ознак висихання). Старі ремені можуть порватися, і якщо ви не зможете самостійно замінити їх, це буде коштувати $ 100-500 залежно від ступеня пошкоджень.

 24. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 25. Зніміть кришку заливної горловини. Залишки піни на внутрішніх стінках вказують на витік прокладки головки. Забудьте про цю машину. Подивіться на стан теплоносія в бачку: брудно коричневий колір охолоджуючої рідини означає, що вона ніколи не мінялася, і часто означає, що в прокладанні головки є текти.

 26. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 27. Витягніть щуп коробки передач. Рідина повинна бути рожевою або червоною. У старому автомобілі вона може бути темною, але не повинна виглядати або пахнути горілої. По щупі резервуар повинен бути повним (перевірте це при працюючому двигуні).

 28. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 29. Ремінь ГРМ є найбільш важливим ременем в двигуні, а також найбільш дорогим у разі заміни. Якщо автомобіль оснащений сталевий ланцюгом синхронізації, вам не доведеться турбуватися про це. Нормальна тривалість життя зубчастого ременя - більше 60-100 тисяч кілометрів (це залежить від виробника).

 30. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 31. Шини повинні збігатися і бути рівномірно зносин. Огляньте шини на цілісність поверхні і розвал-сходження. Погане вирівнювання шин може бути викликано зношеністю деталей рульового керування або підвіски, попаданням в вибоїни на дорозі або пошкодженням рами. Також перевірте запасне колесо і порівняйте його протектор з іншими шинами, якщо це запаска з комплекту.

 32. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 33. Ніколи не купуйте автомобіль з пошкодженою рамою. Перевірте передній фартух (з'єднує передні крила і тримає верхню частину радіатора). Він не повинен бути приварений з обох сторін, а повинен бути прикручений болтами. Перевірте головки болтів у верхній частині крил під капотом; подряпини вказують на те, що крила були замінені або відремонтовані після аварії. Шукайте шви всередині дверних прорізів.

 34. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 35. Перевірте, чи є вібрація на швидкості 75/90/105/120 км на годину. Легка вібрація при русі на невеликій швидкості може вказувати на знос провідних механічних частин, ремонт яких може коштувати від 400 до 1500. Вони можуть включати шарніри, важелі і т. Д. Це може поєднуватися з нерівномірним зносом передньої шини.

 36. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 37. Перевірте на наявність звуків, вібрацій або глухих ударів при повороті на 90 градусів. Зробіть це на низькій швидкості. Це означає, знову ж таки, знос зовнішніх гранат: потрібна заміна шарнірів.

 38. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 39. 20Деякі автомобілі мають вбудовані комп'ютери. Принесіть з собою недорогий комп'ютер, щоб перевірити наявність помилок. У будь-якому магазині автозапчастин ці пристрої продаються за ціною близько $ 150.

 40. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 41. В автомобілі, який має бортовий комп'ютер, зверніть увагу на попереджувальні сигнали при запуску автомобіля, повороті ключа або натисканні кнопки запуску.

 42. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 43. Перевірте світло і всі звичайні функції автомобіля, поки він стоїть. Ці функції включають: будь-які датчики для паркування, задню стояночную камеру, радіо, CD, стереосистему і т. Д.

 44. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 45. Якщо існує можливість, постарайтеся заглянути під машину, коли вона безпечно піднята на автопідйомник та перевірте вихлопну систему або наявність іржі. Шукайте на випускній системі будь чорні плями, тому що це може вказувати на витік. Користуючись нагодою, перевірте раму і кузов на ушкодження.

 46. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 47. Візьміть з собою надійного друга з хорошими знаннями про пристрій автомобіля, щоб перевірити речі, в яких ви не впевнені. Якщо у вас немає надійного друга в автомобільній промисловості, ви можете оплатити послуги механіка, щоб він завершив огляд автомобіля - це обійдеться вам приблизно $ 75-100. Переконайтеся, що у цього механіка хороші відгуки, щоб ви не були обдурені, думаючи, що зробили хороше придбання.

 48. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 49. Не зупиняйтеся на прейскурантной ціною. Старий автомобіль є предметом торгу. Ви необов'язково повинні виплатити ту ціну, яку спочатку просить продавець. Дилер купив цей автомобіль за низькою ціною, але завищує її і продає машину за вищою ціною, розуміючи, що, можливо, доведеться її знизити. Залежно від якості транспортного засобу, не соромтеся пропонувати ціну. Будьте впевнені, що це розумна пропозиція. Якщо дилер просить $ 15000, не пропонуйте $ 10000. Це звучить як образа. Якщо автомобіль коштує більше $ 10000, спробуйте домовитися хоча б про знижку $ 1500. Ви можете попередньо уточнити у своєму банку або в кредитній спілці. Це допоможе визначити, скільки ви можете витратити на автомобіль. Спробуйте купити автомобіль, який коштує дешевше вказаної суми. Більшість людей намагається купити автомобіль дорожче, ніж вони дійсно можуть собі дозволити. Пам'ятайте, незалежно від того, наскільки хороший автомобіль сьогодні, він вимагатиме технічного обслуговування в майбутньому. Використовуйте деталі автомобіля, які підходять вашому автомобілю. Якщо автомобіль не того кольору, який ви шукаєте, скажіть дилеру: «Мені дуже подобається автомобіль, але мені не подобається, що він зелений, але це єдине, що утримує мене від покупки». Дилер побачить, що ви хочете його, і знайде спосіб умовити вас.

 50. Як перевірити старий автомобіль перед покупкою
 51. При купівлі у приватної особи під час переговорів про ціну може бути вигідним взяти з собою ручку, папір і стільниковий телефон. По завершенні огляду автомобіля не забудьте записати всі деталі, які були пошкоджені або зажадають заміни. При необхідності також нагадайте продавцям, що ви звернетеся до власного механіку, щоб вони не думали, що цей список для них. Записавши список деталей, які, на ваш погляд, будуть вимагати ремонту або заміни, ви можете зателефонувати в кілька магазинів автозапчастин і перевірити ціну і наявність запасних частин. Після того як ви дізнаєтеся, скільки коштуватиме ремонт автомобіля, при його покупці ви можете прийняти обгрунтоване рішення про те, скільки ви хотіли б заплатити, а також збільшити ймовірність того, що продавець зменшить ціну. Будьте обережні, роблячи це, тому що деякі продавці можуть подумати, що це грубо, і ви позбудетеся можливості покупки вподобаного автомобіля.

Поради


 • Історія технічного обслуговування автомобіля коштує недорого і може містити дуже цінну інформацію. Не надто вдавайтеся в подробиці. Зверніть увагу на аварії та відповідність показань одометра. Якщо ви розглядаєте покупку автомобіля через дилера, попросіть його надати вам історію транспортного засобу. Переконайтеся в тому, що вони віддають вам аж до останньої роздрукованої сторінки.

 • Остерігайтеся неприємних запахів. Вивести дивний запах з уживаного автомобіля може бути дуже важко і дорого.

 • Зверніть увагу на відгуки інших власників, щоб дізнатися загальну репутацію автомобіля. Не платите тисячі більше за хорошу репутацію. Стан автомобіля є набагато важливішим, ніж заводська табличка.

 • Використовуйте незалежне джерело для визначення оптової та роздрібної вартості обраного автомобіля. Чи схожі вони, або є незрозуміла різниця в ціні?

 • Порівняйте стан салону автомобіля з показником одометра. Автомобіль, який нібито проїхав 25000 км, ймовірно, не може мати водійське сидіння, яке виглядає так, немов було неодноразово жорстоко бито молотком для м'яса. Надмірно зношений салон в поєднанні з невеликим пробігом може бути ознакою шахрайства з показаннями одометра.

 • Купівля автомобіля з дилерського автосалону - кращий спосіб придбати машину, яка довго буде радувати вас. При купівлі у чорного дилера краще, щоб автомобіль перевірив ваш механік.

 • Сертифіковані автомобілі стоять трохи більше, але продавець дає гарантію і має деякі зобов'язання перед покупцем.

 • Візьміть з собою магніт для виявлення будь-яких деталей, які під час ремонту були пластиком або скловолокном.

Попередження

 • Якщо після виконання цього попереднього огляду ви думаєте, що хотіли б продовжити покупку автомобіля, зверніться до кваліфікованого механіку за професійною оцінкою. Особливо якщо це ваша перша покупка машини, або якщо у вас немає досвіду з автомобілями. Нинішній власник автомобіля не повинен мати жодних заперечень проти огляду механіком, в іншому випадку це може означати, що він намагається щось приховати, і вам краще пошукати автомобіль в іншому місці.

 • Якщо ви живете в місці, де потрібно проходження тесту на вихлопи, перед покупкою не забудьте отримати результат цього тесту. Ремонт системи контролю за викидами може бути дуже дорогим, і будь-який автомобіль, який не проходить перевірку, як правило, повинен бути відремонтований перш, ніж його можна буде зареєструвати. Крім того, автомобіль з серйозним зносом внутрішніх деталей двигуна, таких як поршневі кільця або сідла клапанів не зможе пройти випробування на викиди. Цей тест може бути хорошим способом переконатися, що автомобіль тепер працює належним чином і не має великих механічних дефектів, що могло б викликати у вас проблеми в майбутньому. Тест на вихлопні гази може бути поєднаний з оглядом транспортного засобу кваліфікованим механіком. Для місць, де перевірка на вихлопи не потрібно, переконайтеся, що механік перевіряє компресію, що також допоможе дізнатися, чи є внутрішні проблеми зносу двигуна (це особливо важливо для транспортних засобів з пробігом більше 80500 км).

 • Якщо угода здається вам вигідною - найімовірніше, так і є.