Як вдало купити подержаних автомобіль


Ознайомтеся з цими порадами, як вигідно купити старий автомобіль.


Кроки


  Як вдало купити подержаних автомобіль
 1. Відмінна новина для бажаючих дешево купити автомобіль. Знайти хорошу пропозицію не так складно, як здається. В основному, це просто вимагає часу і зусиль, але ви зрозумієте, що воно того варте, коли будете сидіти за кермом нової машини, не влізаючи в борги.

 2. Як вдало купити подержаних автомобіль
 3. Важливо зауважити, що купити дешевий автомобіль - це одне, а купити хороший старий автомобіль - зовсім інше. Щоб переконатися, що угода, дійсно, така гарна, як здається, вам потрібно подумати про те, до яких додаткових витрат вона приведе. Підтримувати дешеву машину на ходу може бути дорого. При купівлі вживаного автомобіля зверніть увагу на наявність будь-яких пошкоджень від аварій чи інших проблем з важливими частинами, такими як двигун або підвіска.

 4. Як вдало купити подержаних автомобіль
 5. Знайти дешевий автомобіль не важко, якщо ви знаєте, де шукати і на що звертати увагу. Можете почати пошук прямо з власного району. Можна знайти багато дешевих машин на комісійних майданчиках, де продаються автомобілі, конфісковані, наприклад, за несплату кредитів. Крім того, можна перевірити пропозиції на старі автомобілі у місцевого дилера.

 6. Як вдало купити подержаних автомобіль
 7. Також, можна вигідно придбати старий автомобіль на аукціонах. Аукціон увазі продаж товару тому, хто зробить найвищу ставку. Це один з кращих способів знайти гарне старе транспортний засіб. Але, слід пам'ятати про те, що крок аукціону, як правило, дуже високий.

 8. Як вдало купити подержаних автомобіль
 9. Знайти хороший старий автомобіль на аукціоні досить легко і реально. Насправді, багато продавців старих автомобілів купують їх на аукціонах. Для сміливих людей, які рішуче налаштовані на придбання машини з пристойною знижкою, відвідування державних аукціонів конфіскованих автомобілів має бути пріоритетним.

Поради


 • Огляньте автомобіль перед покупкою і проведіть професійну технічну діагностику, щоб дізнатися експертну думку з боку.

 • Обов'язково задайте всі ваші запитання перед покупкою, наприклад про ДТП або про наявність будь-яких технічних проблем. Продавці самі не будуть охоче розповідати про те, що на їх думку, може перешкодити операції, тому якщо ви хочете щось дізнатися - СПИТАЙТЕ!

 • Також, ви можете скористатися сайтами оголошень, де є широкий вибір уживаних машин за помірною ціною.

 • Багато подібні сайти надають корисні поради по покупці уживаної машини.

Попередження

 • При оформленні угоди через посередників, поцікавтеся наявністю чеків, що стосуються обслуговування, покришок, заміни мастил, акумулятора, і т.д. Багато запчастини, такі як шини або акумулятори мають гарантію, тому якщо вони вийдуть з ладу до закінчення гарантійного терміну або певного пробігу, вони можуть бути замінені зі знижкою. Також, якщо у вас є чеки про покупку шин, магазин майже завжди надає безкоштовну перестановку і балансування. Завжди запитуйте.

 • Обов'язково проведіть тест-драйв перед покупкою і задайте всі ваші запитання. Не соромтеся запитувати, адже машина - це велике вкладення, навіть якщо вона стара, і ви заслуговуєте отримати чесні та поважні відповіді на будь-які питання.

 • Переконайтеся, що машина не брала участь в серйозних ДТП. Якщо машина має статус 'утиль', то це означає, що вона була розбита вщент. У такому разі, її продають на розбір, де деталі по можливості ремонтують, але самому автомобілю присвоюють статус 'утиль', щоб попередити можливих покупців про те, що це - металобрухт. Проте, бувають випадки, коли деякі магазини намагаються відремонтувати машину і перепродати її. Зазвичай, покупцеві залишається лише здогадуватися, в якому стані була машина до ремонту, і часто сам ремонт виконується неякісно і не повністю, тому новий власник може зіткнутися з величезною кількістю прихованих проблем. Уникайте таких машин.

 • Коли оглядаєте машину, перепишіть VIN (ідентифікаційний номер транспортного засобу), а по приїзду додому, подивіться історію автомобіля за допомогою спеціальних сайтів, таких як CarFax. Це не дорого і явно вартує того в довгостроковій перспективі, оскільки показує історію ремонтів, пошкоджень і ДТП, про які продавець міг промовчати.

 • Остерігайтеся машин, які тонули у воді, або машин з прихованими проблемами. Щоб уникнути цього, зверніться до незалежного механіку для проходження всебічної перевірки автомобіля.

 • При купівлі у третьої особи, а не через дилера або компанію, дійте ще обережніше. Якщо власник автомобіля виглядає підозріло, і ви відчуваєте брехня - остерігайтеся угоди з ним. Довіряйте своїм інстинктам і чуттю. Якщо пропозиція занадто добре, щоб бути правдою - ймовірно, продавець про щось замовчує.