Як дізнатися, скільки коштує автомобіль


Купуючи новий або старий автомобіль, ви повинні дещо знати про його вартість. Проблема в тому, що автомобіль, як і будь-яке інше значне капіталовкладення, коштує стільки, скільки покупець за нього заплатить. І все ж, покупці і продавці можуть з'ясувати, скільки коштує автомобіль, використовуючи дані, що безпосередньо впливають на його вартість, наприклад, пробіг в кілометрах на літри витраченого палива або стан автомобіля. Системи оцінки вартості автомобіля ґрунтуються як на цих даних, так і на даних ринку, і в цілому дають точне уявлення про вартість автомобіля. Водії можуть використовувати популярний сервіс оцінки вартості автомобіля Kelley Blue Book або інші схожі онлайн-інструменти, щоб оцінити вартість нового або вживаного авто.

Кроки


  Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
 1. Проведіть дослідження ринку. Пошукайте в газетах або на інтернет-дошках оголошень автомобілі схожих виробників і моделей в такому ж стані, як і ваш автомобіль. Записуйте різні ціни, щоб виявити прийнятний ціновий діапазон.
  • Слідкуйте за декількома автомобілями з різними цінами, щоб побачити, як швидко вони продаються. Автомобілі, які знаходяться в хорошому стані і дуже швидко продаються, можливо, мають трохи завищену ціну, а ті, які тижнями висять в оголошеннях і не продаються, ймовірно, занадто переоцінені.


  • Запитайте у місцевих дилерів. Дізнайтеся, яку ціну вони дають за такий автомобіль, як у вас. Майте на увазі, що вам потрібно продавати за ціною нижче, ніж у дилера, так як він може пропонувати сервіси, які ви запропонувати не зможете, наприклад, гарантію.

  • Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  • Використовуйте сервіс Kelley Blue Book. Цей онлайн-сервіс прорахує досить точну вартість вашого автомобіля. Нижче ви знайдете інформацію про те, як використовувати сервіс Kelley Blue Book для прорахунку вартості старих і нових автомобілів.

  Метод 1 з 2: Як використовувати сервіс Kelley Blue Book для оцінки вартості старих автомобілів


   Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  1. Зайдіть на сайт Kelley Blue Book. Компанія Kelley Blue Book, Inc.сделала зручним оцінку вартості автомобіля онлайн для покупців і торговців автомобілями.

  2. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  3. Натисніть на "Скільки я заплачу за старий автомобіль" під закладкою "Оцінка автомобіля".

  4. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  5. Введіть рік, виробника і марку автомобіля. Якщо хочете, можна ще додати пробіг, який допоможе отримати найбільш точний дані. Коли ви все зробите, натисніть "далі".

  6. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  7. Ведіть індекс місцезнаходження автомобіля. Регіон знаходження автомобіля впливає на його вартість у зв'язку прожитковим рівнем, місцевим ринковим попитом та іншими факторами. Коли ви це зробите, натисніть "зберегти".

  8. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  9. Введіть характеристики. Для деяких виробників і моделей буде представлено дві характеристики на вибір. Щоб визначити вартість автомобіля, вам потрібно вибрати потрібну характеристику. Якщо ви не впевнені в тому, яку характеристику вибрати, натисніть Порівняти характеристики.

  10. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  11. Введіть додаткову інформацію. У деяких випадках потрібно буде ввести додаткову інформацію, наприклад, тип сидінь (шкіряні чи ні), тип стереосистеми (мульти-дисковий CD-плеєр, касетний програвач і т.п.), тип коробки передач: автоматична або механічна і т.д. Коли ви закінчите, натисніть вибрати тип ціни.

  12. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  13. Виберіть один з трьох типів оцінювання: зустрічну продаж (trade-in), продаж від приватної особи (private party) або рекомендовану роздрібну ціну (suggested retail). Зустрічна продаж прораховує вартість автомобіля так, якби ви продавали його дилеру в обмін на покупку у нього іншого авто. Продаж від приватної особи розраховує вартість автомобіля при "вуличної продажу": продажу від продавця безпосередньому покупцеві. Рекомендована роздрібна ціна - це та ціна, яку, як правило, пропонує дилер.

  14. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
  15. Вкажіть стан автомобіля. Прочитайте визначення автомобіля, що перебуває в відмінному, дуже хорошому, хорошому, задовільному і не дуже доброму стані, і виберіть те, яке найбільш підходить до автомобіля, в якому ви зацікавлені. Оцінити стан автомобіля нелегко, але вам допоможе уважне прочитання опису цих критеріїв.
   • Зверніть увагу, що більшість автомобілів не відповідають критерію відмінно для цілей проведення оцінки сервісом Kelley Blue Book.


   • Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
   • Перевірте сторінку з результатами, щоб побачити оцінку вартості автомобіля. Зберігайте цю інформацію для обліку.

   Метод 2 з 2: Як використовувати сервіс Kelley Blue Book для оцінки вартості нових автомобілів

    Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
   1. Зайдіть на сайт Kelley Blue Book і натисніть на "Скільки я заплачу за новий автомобіль" під закладкою "Оцінка автомобіля".

   2. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
   3. Введіть назву виробника та моделі автомобіля. Потім натисніть "далі"

   4. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
   5. Виберіть рік випуску автомобіля. Іноді, щоб купити новий автомобіль, вам буде запропоновано вибирати між моделлю минулого і сьогодення року. Також вам потрібно буде вказати характеристики.

   6. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
   7. Введіть додаткову інформацію. Підберіть тип машини відповідно до потрібними характеристиками. Це допоможе вам отримати найбільш точні дані. Коли ви закінчите, натисніть на Показати ринкову закупівельну вартість.

   8. Як дізнатися, скільки коштує автомобіль
   9. Перегляньте результати. Ви побачите дві ціни: "рекомендовану роздрібну ціну виробника" (РРЦП) і "ціну нового автомобіля Blue Book"

   Поради

   • Зрештою, саме ринкова ціна (а не ціна стороннього оцінювача) буде мати вирішальне значення у визначенні вартості вживаного автомобіля.

   • Щоб дізнатися вартість нового автомобіля з допомогою сайту Kelley Blue Book, вам не потрібно буде вводити пробіг. Також вам буде запропонований на вибір тільки один рік випуску моделі.

   • Сайт Kelley Blue Book - не єдиний онлайн інструмент для оцінки вартості нових або старих автомобілів. Спробуйте оцінити автомобіль ще на сайті NADA, щоб отримати думку третьої сторони.

   • Роздрукуйте дані онлайн оцінки. У випадках, коли між сторонами може не вистачати довіри, роздруковані результати оцінки від одного з вищезазначених сайтів можуть допомогти переконати потенційного покупця або яке-небудь інше особа, зацікавлена ​​у вартості автомобіля.

   • Використовуйте такі ресурси, як «Думки споживачів» (англ. Consumer Reports) і подібні журнали, щоб отримати більше даних за вартістю нових моделей і порівняти їх з цінами Kelley РРЦП і blue book.