Як заряджати акумулятор в BMW


Компанія BMW придбала величезну популярність, завдяки своїм універсальним мотоциклам серії R, які стали класикою жанру. Моделі R1150GS і R1200GS поєднують в собі переваги різних мотоциклів, призначених для тривалих подорожей, вони відмінно підходять як для міських доріг, так і для повного бездоріжжя. Проте, з наближенням зими, тривалі періоди бездіяльності негативно позначаються на акумуляторі, іноді приводячи до його повної розрядки. На щастя, процес зарядки не надто складний.

1.


Припаркуйте мотоцикл на гладкій, рівній поверхні і вимикайте запалювання.

2.


Зніміть сидіння, щоб отримати доступ до повітряного скриньки, потім зніміть кришку повітряного скриньки і повітряний фільтр, щоб було більше вільного простору для роботи з акумуляторною батареєю.

3.

Видаліть восьмиміліметровий шестигранний болт, який кріпить паливний бак до рами. Цей болт розташовується в правому нижньому кутку паливного бака.

4.

Обережно підніміть паливний бак і між баком і рамою підставте для опори дерев'яну планку.
{LikeAndRead}

5.

Від'єднайте кріпильний ремінь акумуляторної батареї від краю кріпильного піддону, потім відключіть батарею, відкрутивши спочатку болт на негативної клеми, потім на позитивної клеми. Вийміть акумуляторну батарею з кріпильного піддону.

6.

Підключіть батарею до зарядного пристрою, підключивши спочатку позитивну клему, а потім негативну. Залиште акумуляторну батарею до повної зарядки.

7.

Від'єднайте дроти зарядного пристрою, почавши з негативної клеми, і встановіть знову на кріпильний піддон. Підключіть позитивний контакт, потім негативний контакт. Закріпіть батарею на піддоні за допомогою кріпильного ременя.

8.

Приберіть дерев'яну планку, щоб опустити на місце паливний бак, закріпіть паливний бак на рамі за допомогою восьмиміліметрову шестигранного болта.

9.

Встановіть на місце повітряний фільтр, кришку повітряного ящика і сидіння.
{/LikeAndRead}