Як здавати автомобілі на металобрухт


Збір легкових автомобілів, вантажівок і мотоциклів на металобрухт може бути дуже легким і дуже веселим заняттям. Часом це справа може бути і дуже вигідним.

1.


Знайдіть місце, де у вас куплять транспортний засіб за максимум грошей, та ще й самі розберуть.

2. Перегляньте оголошення на сайті електронних оголошень, або навіть купите транспортний засіб через інтернет або журнал для продажу-купівлі автомобілів.

3.


Зв'яжіться з власником і поторгуйтесь щодо ціни. Переконайтеся, що ви знаєте поточні місцеві ціни на металобрухт, так як вони можуть змінюватися щодня, а іноді навіть кілька разів на день.

4.

Заплатіть готівкою і заберіть машину.
{LikeAndRead}

5.

Відбуксируйте машину на місце збору металобрухту, заїжджайте на ваги і забирайте готівку.

Переконайтеся, що вам не потрібно очищати машину від бруду, тому що в пункті прийому від вас можуть зажадати помити машину металобрухту після того, як ви з'їдете з терезів. А після дощів машини бувають дуже брудними.

Так, ось так просто!

6.

Потрібно пам'ятати кілька рекомендацій.

Шукайте пункт прийому металобрухту, де у вас візьмуть машину цілком і не змусять знімати бензобак і колеса.

Якщо у вас є час, зніміть каталітичний конвертер, генератори змінного струму, двигуни вентилятора і акумулятори, так як ці частини можна продати окремо за більші гроші.

Ніколи не продавайте машини в місцях, де вам не дозволяють стежити за вагами в процесі зважування. Там вас можуть обманювати!{/LikeAndRead}