Як водити скутер


Водіння скутера відмінно допоможе вам розвинути почуття балансу. Також навчитися його водити набагато легше, ніж навчитися їздити на велосипеді. Після того, як ви повправлятися в базових навичках, ви можете навіть почати виконувати трюки на скутері.

Кроки


  Як водити скутер
 1. Надягайте шолом. Навіть якщо вам здається, що шолом вам не потрібен, але так ви будете в безпеці, особливо, коли ви будете вчитися водити скутер. Коли у вас з'явиться більше досвіду, ви почнете себе почувати впевненіше, щоб обходитися без шолома. Також радять надягати наколінники, захист на зап'ястя і лікті.

 2. Як водити скутер
 3. Знайдіть рівну поверхню, наприклад хорошу дорогу без тріщин і коренів дерев. Так ви будете рівно їхати.

 4. Як водити скутер
 5. Покладіть одну ногу на скутер і візьміться за ручки. Покладіть одну ногу посередині панелі, а іншу тримаєте рівно на землі.

 6. Як водити скутер
 7. За допомогою ноги, що стоїть на землі, відштовхніться від землі і почніть рухатися вперед. Тримайте цю ногу над землею, щоб на випадок, якщо ви почнете падати, ви змогли собі допомогти.

 8. Як водити скутер
 9. Запам'ятайте, що як тільки ви знайдете стійке положення, ви повинні поставити ту ногу, якою ви відштовхувалися на скутер, позаду першої ноги.

 10. Як водити скутер
 11. Пам'ятайте, що коли ви хочете зупинитися, ви повинні натиснути на педаль гальма задньої ногою. Затримайте там вашу ногу на пару секунд, поки ви повністю не зупинитеся, якщо ви тільки один раз натиснете на гальмо, то ви призупинитеся на секунду і продовжите рухатися далі.

 12. Як водити скутер
 13. Повертайте, акуратно повернувши ручку. Якщо ви зробите різкий поворот, то ви можете впасти.

Поради


 • Навіть незважаючи на ваш досвід водіння скутера, ЗАВЖДИ надягайте шолом, коли ви пробуєте нові трюки, навіть якщо трюки прості, завжди є ризик щось пошкодити.

 • Коли ви їдете вниз з гори, завжди притримуйте одну ногу на гальмі, і м'яко тисніть на нього, спускаючись вниз. Так ви не будете спускатися занадто швидко і не втратите контроль під час спуску.

 • Завжди поступайтеся дорогу машинам; притискайтеся до узбіччя дороги.

 • Тримайте передню сторону (ту частину скутера, на якій зверху знаходяться ручки) весь час прямо під час руху, якщо ви не робите ніяких трюків. Це секрет правильної балансування скутера.

 • Якщо ви бачите, що зараз ви в щось уріжетеся, то просто спригніте зі скутера. Для цього стрибну і приземлитися так, щоб скутер пройшов між ваших ніг. Відпустіть ручки. Так ви точно не поранитеся під час аварії.

Попередження

 • Прислухайтеся до машин, проїжджаючим за вами, і рухайтеся в сторону, якщо це необхідно.

 • Слідкуйте за дорогою перед вами на наявність ям і тріщин. Якщо ви не побачите їх вчасно, то ви можете впасти (прислухайтеся до наших порад, інакше пролетите кілька метрів в повітрі, коли скутер застрягне в ямі на дорозі).

 • Не намагайтеся пригальмувати на крутому пагорбі. Так ви, швидше за все, втратите контроль і сильно поранитеся.

 • Будьте обережні. Найкращий захист - це запобігання біди. Надягайте шолом під час того, як ви вчитеся водити, або хоча б захищайте лікті і коліна.