Як їздити на мотоциклі Harley Davidson


Їздити і володіти мотоциклом Harley-Davidson - це честь і привілей. Існує кілька базових принципів, які потрібно запам'ятати, щоб поїздка була безпечною і такою, що запам'ятовується.

Кроки


 1. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 2. Знайдіть відповідний мотоцикл Harley-Davidson, придатний до їзди. Не всі Харлєї придатні до 'крейсірованію' або поїздкам на відстані довше, ніж кілька кварталів або кілометрів. Якщо ви дійсно хочете випробувати все, що може запропонувати вам Harley-Davidson, то знайдіть мотоцикл, який добре їде, зручний і добре піддається управлінню. Якщо ви відчуваєте, що мотоцикл занадто важкий, то зверніть увагу на мотоцикли рівнем нижче або підніміть навички їзди на іншому, більш дрібному мотоциклі. Тяжкість мотоциклів змінюється в наступному порядку, від самого важкого до найлегшим:
 1. Road King

 2. Softail (Включаючи Fatboy)

 3. Dyna Glide

 4. Sportster
  • Замітка з приводу Sportster'а: Деякі вважають, що їздити на ньому найскладніше, незважаючи на малу вагу цього мотоцикла. Це пов'язано з його відносною незбалансованістю і високим розміщенням бензобака, що піднімає центр ваги. Незважаючи на це, він залишається одним з найбільш драйвових Харлеев і є мотоциклом з самою тривалою історією виробництва серед усіх американських мотоциклів. 5. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 6. Визначте, як ви дістанете собі Харлей: візьмете напрокат, в оренду або купіть його. Іноді кращим способом увірватися в світ Harley-Davidson без значних фінансових витрат буде оренда або прокат мотоцикла (за умови, що у вас є права на водіння мотоцикла).

 7. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 8. Огляньте байк. Зверніть увагу на витонченість і багатство хрому або його відсутність, а також на особливості, притаманні лише вибраній вами моделі Харлея. Підготуйте байк: перевірте рівень бензину, покришки, фари і огляньте його на предмет очевидних дефектів або вад.

 9. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 10. Сядьте на мотоцикл. Пам'ятайте, правильно те, що неправильно. Забирайтеся на байк з лівої сторони, оскільки так наказано правилами етикету. Відчуйте ручки керма, вага мотоцикла під вами. Якщо потрібно - потягніть дросель. А потім ...

 11. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 12. Звідти мотоцикл. Прислухайтеся до нього. Відчуйте його під собою. Дайте йому прогрітися, поки ви звикаєте до нього.

 13. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 14. Їдьте. Подивіться на стрімкий рух дороги під вами. Відчуйте вітер на обличчі і на вашому тілі. Усвідомте, що на мотоциклі набагато краще, ніж без нього. Відчуйте гуркіт мотора між ногами. Відкиньтеся тому. Дивлячись прямо вперед, побачте розмитість узбіччя.

 15. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 16. Насолоджуйтеся поїздкою. Мотоцикли Harley-Davidson володіють багатими традиціями, оброслим історіями. Поїздка на такому мотоциклі не полягає в гонитві за швидкістю або в управлінні байком як таким, але швидше в радості відчуттів і втіленні самого досвіду. Погляньте на пейзаж, прислухайтеся і відчуйте мотор. Подивіться направо ... потім наліво. Ви навіть можете подивитися на небо, якщо одним оком будете стежити за дорогою, щоб не наражати себе на небезпеку. Остерігайтеся 'клітин', тобто автомобілів.

 17. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 18. Знайдіть дорогу, яка буде повністю вашої (бажано без дорожнього руху) і їдьте по ній, поки не відчуєте себе щасливим. Потім проїдьте ще. Зупиніться біля бару (ніяких алкогольних напоїв). Відвідайте одного. Насолоджуйтесь свободою, яку дає управління Harley-Davidson. Коли ви закінчите, відвезіть мотоцикл на місце і прокотіться на ньому на наступний день.

 19. Як їздити на мотоциклі Harley Davidson
 20. Одягніть захисні СПОРЯДЖЕННЯ!!!

 21. Поради


  • Не кожен блукач збився зі шляху.

  • Дотримуйтесь правил безпеки. Надіньте шолом і слідкуйте за дорожнім рухом та водіями, які лоботоміровани мобільними телефонами. Вони не бачать вас. Будьте напоготові.

  • Їздити на Harley-Davidson - це як насолоджуватися хорошим вином. Зверніть увагу на рік виготовлення, модель, слабкі і сильні сторони тієї моделі, на якій ви їдете. Насолоджуйтеся поїздкою і не прагніть до пункту призначення.

  • Управління Харлєєм дає вам право увійти в сім'ю байкерів. Якщо ви не використовуєте ліву руку, щоб вичавити зчеплення, завжди вітайте інших байкерів піднятим зап'ястям, роблячи хвилю. Цією традицією можна знехтувати на ралі або заходах з великою кількістю мотоциклів.

  Попередження

  • По можливості, прослухайте курс безпечного водіння мотоцикла. Незважаючи на те, що водіння мотоцикла Harley-Davidson - це, можливо, найкраще що можна випробувати в житті, проте цей досвід може бути небезпечним. Знайте, як переїхати колоду. Знайте, як впоратися з мотоциклом. При необхідності вступите в байкерський клуб або організацію. Ви познайомитеся з людьми, які стануть вам друзями навік.