Як їздити на першому позашляховому мотоциклі


Перший день, коли ви отримуєте свій власний позашляховий мотоцикл або мопед, є дуже захоплюючим! Але перш ніж почнете кататися, перевірте запобіжні заходи. Вони не тільки допоможуть забезпечити вашу безпеку, але й будуть вельми ефективні!

Кроки


  Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
 1. Надіньте шолом. Інші засоби безпеки можна вважати додатковими, такі як черевики, рукавички і різні подушки, але, особливо недосвідченим водіям, шолом потрібно носити в будь-якому випадку.

 2. Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
 3. Переконайтеся, що у вас правильне розташування. Ви можете перевірити це, сівши на мотоцикл. Якщо ви вибрали мотоцикл правильного розміру, ви легко зможете торкнутися ногами землі. Тепер, подивіться на те, як ви сидите. Якщо ви, як і більшість новачків, то ви будете далеко. Ви потрібно продовжувати повторювати цю мантру під час їзди ... "Рухатися вперед, рухатися вперед, рухатися вперед".
  • У сидіння позашляхового мотоцикла є природне поглиблення в точці, де сидіння примикає до бензобаку. Це - те, де ви хочете вміститися ..., не хвилюйтеся, ви не можете сісти занадто далеко вперед через бензобака. Дуже важливо, щоб ви чинили опір тенденції на мотоциклі, як на стільці або мотоциклі типу "крузера".Як їздити на першому позашляховому мотоциклі

  • Поставте обидві ноги на підніжки і спробуйте встати, чи не притягаючи до керма. Якщо ваші ноги поставлені правильно, то це буде легко. Якщо Ви будете занадто далеко, позаду ваших ніг, то ви повинні будете ковзати вперед і тягнути кермо.Як їздити на першому позашляховому мотоциклі


  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Ознайомтеся з почуттям їзди. Тепер, коли ви засаджені належним чином, почніть їхати по колу. Мета цієї першої поїздки полягає в тому, щоб відчути позашляховий мотоцикл, оскільки він їздить по бруду. Якщо ви звикли до вуличного мотоциклу, то їздити на позашляховому мотоциклі буде трохи незвично спочатку, тому що земля нерівна, і мотоцикл буде "звиватися" трохи під Вами. Це нормально. Як новачок, ви будете найбільш ймовірно "звиватися" ще більше, тому що ви будете їхати дуже повільно. У той час як ви прогресуєте до більш високих швидкостей, ви будете бачити, що ваше переднє колесо буде "плавати" трохи більше,, точніше слідувати за кожним невеликим поворотом в бруді .На трасі ви або в поле, просто проедьтесь назад і вперед протягом 20 хвилин. Кожен раз спробуйте проїхати трохи швидше, поки ви не відчуєте, що мотоцикл не почне настільки сильно "звиватися".

  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Поки ви їдете, не рухаючи головою або очима, визначитеся, чи бачите ви переднє крило, використовуючи ваше периферійний зір. Якщо ви можете, ви, ймовірно, близько до передньої частини мотоцикла.

  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Оволодійте майстерністю прискорення. Коли ви прискоритеся, сила тяжіння буде відштовхувати вас назад. Більшість новачків сидить занадто далеко позаду на сидінні і пручається цій силі, потягнувшись за кермом, а це те, що ви, звичайно, НЕ хотіли б робити. Якщо ви сидите правильно, то ваші стегна повинні бути над підніжками (або попереду них) і верхня частина тулуба повинна бути нахилена вперед. У цій позиції ви можете враховувати зворотну силу, натискаючи на підніжки і нахилившись вперед. Якщо ви робите це правильно, ви повинні бути в змозі прибрати ліву руку від керма при прискоренні і мотоцикл повинен продовжувати їхати прямо.

  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Зробіть швидке і легке перемикання. Є 3 пов'язаних елемента (дросель, зчеплення і перемикання швидкостей), вони залежать один від одного. У кінцевому рахунку, це стане одним рухом, тобто ви будете одночасно закривати дросель, спускаєте зчеплення і переходити на перемикач. Таким чином, після вибору передачі, ви одночасно відпускаєте зчеплення при відкритті дросельної заслінки. Працюйте над цим питанням, поки ви не можете легко і швидко пройти як мінімум 3 передачі.

  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Гальмуєте як слід. Так само, як сила прискорення штовхає вас назад, сила гальмування буде штовхати вас вперед. Знову ж таки, фокус у тому, щоб НЕ передавати ці сили до керма. Якщо ви це зробите, ви не тільки утрудните управління, але можливо, ваші руки стануть негнучкими, в свою чергу, це ускладнює амортизацію. Якщо ви сидите правильно, при гальмуванні, бензобак повинен бути між стегон. Як тільки ви почнете гальмування, притисніть до баку вашими ногами. Це буде тримати ваше тіло в правильному положенні.

  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Спочатку просто розганяйтеся до 3-й або 4-й передачі, а потім гальмуєте. Пам'ятайте, поки ви гальмуєте, ви повинні включати знижувальну передачу, так що, коли ви зупинитеся, ви зможете відразу спустити гальмо знову.

  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Спробуйте "відчути", коли шина блокується. Якщо ви відчуваєте, не тисніть на гальмо. В ідеалі, ви хочете, щоб максимальний тиск застосовувалося, але шина не буксувала.

  • Як їздити на першому позашляховому мотоциклі
  • Пам'ятайте, що стан дороги впливає на прискорення і гальмування. Наприклад, якщо дорога нерівна, ви не гальмуйте так завзято, перш ніж вас почне заносити. У вас є вибір, щоб тримати чи зчеплення при зупинці. Але ви не зобов'язані робити це.

  Поради


  • Тримайте коліна щільно до мотоцикла.

  • Використовуйте обидва гальма одночасно.

  • Спробуйте використовувати тільки 2 або 3 пальці на зчепленні

  • Якщо ви вийшли з повороту і мотоцикл звучить дуже низько або м'яко відпустіть акселератор і передачу вниз і слухайте як він звучить зараз, якщо він шумить так само -Передача ще нижче. При виході з повороту не відкривайте дросельну заслінку повністю або передня частина мотоцикла почне підніматися, продовжуйте практикуватися, щоб дізнатися, наскільки дросельну заслінку відкрити, щоб дати вийти з повороту.

  • У міру вашого поліпшення потрібні різні умови, і ви знайдете деякі винятки до цих порад. Однак, перші кілька днів ви повинні дотримуватися їх.

  • Сидяче положення буде впливати на всі аспекти вашої їзди, особливо в поворотах. Якщо ви сидите занадто далеко, амортизатор стискається більше, ніж вилка, в результаті чого виникає кут як на "чоппере". Це призведе до того, що передня частина мотоцикла буде плавно повертати, тому переднє колесо буде мати широку поворотну дугу і не мати хорошого зчеплення.

  • Якщо ви будете проводити час, прискорюючись і гальмуючи, ви знайдете упевненість у вашій здатності в їзді. Важливо підганяти себе, роблячи ці вправи. Кожного разу, спробуйте прискоритися і гальмувати сильніше. Важливо звикнути до мотоцикла. Швидше за все, задня шина буде "горіти", тобто вона буде обертатися швидше, ніж ви їдете. Це нормально, і ви можете керувати ним за допомогою дросельної заслінки і рухів тіла.

  • Не намагайтеся використовувати задній гальмо обертанням щиколоткою. Підніміть ноги з підніжки і натисніть на педаль гальма.

  • Використовуйте 1 або 2 пальці тільки на передніх гальмах.

  Попередження

  • Звичайно, багато хто з цих рад будуть залежати від вашого рівня знань і т.д .. Вони використовуються, щоб дати вам уявлення про деякі правила безпеки і підказках, які ви можете використовувати.