Як палити гуму на мотоциклі


Їзда на мотоциклі - це велике задоволення, але робити трюки з ним ще веселіше. Є багато різних трюків для вивчення і виконання. Цьому ж трюку можна навчитися, якщо ви виконаєте все, як написано нижче.

Кроки


 1. Як палити гуму на мотоциклі
 2. Запустіть мотоцикл і тримайте його на першій передачі.

 3. Як палити гуму на мотоциклі
 4. Натисніть передній гальмо і вичавіть зчеплення до упора.

 5. Як палити гуму на мотоциклі
 6. За допомогою великого пальця правої руки поверніть ручку газу, утримуючи при цьому чотири пальці на передньому гальмі, а з іншого боку утримуйте зчеплення, розкрутіть мотор до 7000-8000 оборотів в хвилину.

 7. Як палити гуму на мотоциклі
 8. Переконайтеся в тому, що ви твердо стоїте на ногах (перше, чому ви повинні навчиться) ваші ноги повністю стосуються землі, щоб освічена ногами форма А утримувала стегнами і колінами мотоцикл від гойдання в право або в ліво.

 9. Як палити гуму на мотоциклі
 10. Повільно починайте відпускати зчеплення, утримуючи при цьому передній гальмо. Ви відчуєте, як ваше задні колесо почне обертатися, але ви нікуди не поїдете, поки будете продовжувати утримувати переднє гальмо.

 11. Як палити гуму на мотоциклі
 12. Продовжуйте прискорення, і у вас буде утворюватися багато диму, і будуть великі обороти. Коли ви закінчите, натисніть зчеплення або скиньте палець з газу.

Поради


 • Якщо ви палите гуму на смузі фарби, вона заподіє менший збиток вашої покришці і зробить більше диму.

 • Не відпускайте передній гальмо, поки не вичавіть зчеплення.

 • Нахиліться в перед, але не дуже багато.

 • Якщо ви тільки починаєте вчитися, як палити гуму, ви можете спробувати це після миття мотоцикла, якщо ваші покришки мокрі, вони легко вийдуть із зачеплення з поверхнею. Це буде хорошим способом вчиться і набувати впевненість.

Попередження

 • Будьте обережні, щоб не підірвати покришки.

 • Якщо ви відчуваєте, що мотоцикл занадто сильно починає рухатися з боку в бік, і ви починаєте втрачати контроль, швидко натисніть зчеплення і відпустіть газ одним швидким рухом. Спробуйте пізніше, коли будете почувати себе впевнено.

 • Цей трюк стирає вашу задню покришку. Роблячи це на смужці з фарбою, допоможе зберегти вашу покришку, але все одно зітре її.

Що вам знадобиться

 • Мотоцикл

 • Нова шина, коли ви закінчите