Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні


Неправильна фіксація мотоцикла може привести до того, що він випаде з вашого вантажівки або з причепа під час руху. Щоб убезпечити ваш мотоцикл від падіння під час транспортування, використовуйте ефективний метод його фіксації в кузові вантажівки або на причепі. Виконайте наступні кроки для фіксації мотоцикла.

Кроки


 1. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 2. Встановіть колісний фіксатор в передній частині кузова вашого вантажівки або причепа. Колісний фіксатор це клиноподібна конструкція з металу або іншого міцного матеріалу, встановлена ​​перед переднім колесом мотоцикла, щоб запобігти будь-які його руху.

 3. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 4. Занурте ваш мотоцикл в кузов вантажівки або на причіп. Закотити мотоцикл по рампі або за допомогою кількох людей підійміть його, щоб занурити в кузов або на причіп.

 5. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 6. Встановіть переднє колесо в колісний фіксатор.

 7. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 8. Встановіть м'які петлі біля основи керма з лівого і правого боку. М'які петлі це ремені, за допомогою яких ви не подряпаєте мотоцикл крюками строп.

 9. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 10. Зачепите гаки строп з тріскачкою на вільні кінці м'яких петель, одягнутих на кермо. Стропи з тріскачкою це стандартні навантажувальні стропи, вони допоможуть надійно зафіксувати ваш мотоцикл.

 11. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 12. Приєднаєте інший кінець строп з тріскачкою до надійного місця на вашому вантажівці або причепі.

 13. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 14. Затягніть стропи. Приберіть слабину на одній стропі і обережно затягніть її. Повторіть з другої стропой. Кожна стропа повинна бути затягнута настільки сильно, щоб мотоцикл стояв вертикально з їх допомогою.

 15. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 16. Знайдіть нерухому деталь з кожного боку ззаду вашого мотоцикла. Все мотоцикли трохи відрізняються, тому переконайтеся, що обрана деталь це міцна структурна частина мотоцикла, наприклад, рама.

 17. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 18. Встановіть м'які петлі на кожній нерухомій деталі ззаду вашого мотоцикла.

 19. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 20. Підключіть стропи з тріскачками. Зачепите стропи за м'які петлі на мотоциклі і кузові вашого вантажівки або причепа.

 21. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 22. Затягніть стропи, встановлені ззаду мотоцикла. Приберіть слабину в стропах, а потім туго затягніть їх.

 23. Як зафіксувати мотоцикл при перевезенні
 24. Перевірте всі чотири стропи. Переконайтеся, що кожна з них затягнута досить туго і не дала слабину при фіксуванні мотоцикла.

Поради


 • Після того як ви закінчили обв'язувати мотоцикл стропами, встаньте в кузов вашого вантажівки або причепа та пострибайте, імітуючи їзду по дорозі. Так ви зрозумієте, наскільки добре мотоцикл закріплений у вантажівці або на причепі. При необхідності підтягніть стропи.

* Щоб гарантувати надійну фіксацію використовуйте стропу з тріскачкою, у якої є металева пряжка та фіксатор.

 • Час від часу перевіряйте стропи. Якщо має бути тривала поїздка, іноді виходьте автомобіля щоб перевірити мотоцикл. Поправте стропи, якщо мотоцикл змістився.

 • Поки ви фіксуєте мотоцикл, попросіть помічника тримати його вертикально.

Попередження

 • Не затягуйте стропи з тріскачками настільки сильно, що це призведе до пошкодження деталей вашого мотоцикла.

Що вам знадобиться

 • Мотоцикл

 • Вантажівку або причіп

 • Рампа

 • Колісний фіксатор

 • Стропи з тріскачками

 • Петлі з м'яких ременів