Як наклеїти декоративні смуги або светоотражающую стрічку на кузов автомобіля або мотоцикла


Вінілові декоративні смуги або світловідбиваючі декоративні смуги можна легко наклеїти. Ви можете скористатися сухим методом для установки звичайної декоративної смужки, але не для світловідбиваючої стрічки або смуги. Технологія установки світловідбиваючої стрічки відрізняється і дуже часто вона може порватися, якщо ви спробуєте її відклеїти і знову наклеїти. Для установки світловідбивних стрічок або смуг необхідно скористатися мокрим методом. Дивіться нижче.

Кроки


  Як наклеїти декоративні смуги або светоотражающую стрічку на кузов автомобіля або мотоцикла
 1. Виберіть місце, куди будете наклеювати декоративну або светоотражающую стрічку і розмітьте його. Якщо це буде пряма лінія, то ви можете приклеїти стрічкою направляючу нитка вздовж кузова автомобіля. Натягуйте її, щоб вона стала прямою. Це буде ваш орієнтир.

 2. Як наклеїти декоративні смуги або светоотражающую стрічку на кузов автомобіля або мотоцикла
 3. Наклейте перший дюйм стрічки на передню частину автомобіля, зазвичай на крило. Потім відклейте плівку з основи, злегка розтягніть її приблизно до середини кузова автомобіля. Як тільки ви злегка натягніть плівку, ви зможете наклеїти її по прямій лінії. Як тільки ви визначите місце, де хочете наклеїти плівку, починайте повільно підносити її до кузова автомобіля. Декоративна стрічка буде сама злегка приклеюватися до кузова автомобіля в міру того, як ви її підносите до нього.
  • Якщо ви наклеюєте светоотражающую стрічку, то після того, як наклеїте перший дюйм, нанесіть на кузов автомобіля розчин, що складається з 6 крапель миючого засобу для посуду на 250 мл води. Нанесення цього розчину запобіжить міцне прилипання відбиває стрічки до кузова автомобіля, в іншому випадку, якщо вам потрібно буде її підправити - відклеїти і знову приклеїти - вона може порватися.


  • Як наклеїти декоративні смуги або светоотражающую стрічку на кузов автомобіля або мотоцикла
  • Після обклеювання першої частини кузова автомобіля, повторіть ті ж дії від закінчення наклеєною стрічки до задньої частини автомобіля.

  • Як наклеїти декоративні смуги або светоотражающую стрічку на кузов автомобіля або мотоцикла
  • Приведіть у порядок заклеєні отвори - дверні петлі і зазори між дверима і кузовом автомобіля. Просто розріжте наліплену декоративну або светоотражающую стрічку посередині такого отвори і загніть її всередину навколо дверей.

  • Як наклеїти декоративні смуги або светоотражающую стрічку на кузов автомобіля або мотоцикла
  • Проведіть пальцем по наклеєною декоративної або світловідбиваючої стрічці, щоб прибрати все не приклеєні місця. Потім злегка придавлюючи, протріть пальцем всю стрічку. Після декількох проходів пальцем по наклеєною стрічці, починайте придавлює її сильніше.

  Поради


  • Переконайтеся, що ваш автомобіль повністю і ретельно вимитий. Будь-яка крихітна частинка бруду або пилу створить горбок на світловідбиваючої або декоративною стрічці і буде дуже помітна.

  • Якщо ви при наклейці стрічки помилилися більш ніж на 2 дюйма, скористайтеся гострим лезом, щоб обрізати стрічку. Утримуйте лезо на світловідбиваючої або декоративною стрічці і почніть відклеювати плівку з початкової точки. Стрічка акуратно обламається в тому місці, де ви тримаєте лезо.

  • Для акуратної роботи використовуйте різноманітні кінці на стрічці. Їх можна купити в місцевому автомагазині.

  • Виберіть, яку стрічку ви будете використовувати - светоотражающую або яка відображатиме декоративну. У цих матеріалів дуже широкий вибір кольорів, вони чудово виглядають в денному світлі і в той же час є додатковими заходами безпеки в темний час доби.

  • Проводите виміри правильно. В середньому на один автомобіль піде два рулони стрічки для однієї лінії. Чотири рулону знадобиться для наклейки здвоєної лінії.

  Що вам знадобиться

  • Різні марки стрічок мають різну ступінь пружності при розтягуванні. Зазвичай, що не відображають стрічки можна розтягувати по прямій лінії вздовж кузова автомобіля. Світловідбиваючі стрічки або декоративні стрічки не бажано розтягувати. Надмірне натяг може порвати светоотражающую основу і пошкодити стрічку.