Як навчитися їздити на мотоциклі


Хотіли б ви навчитися їздити на мотоциклі? Якщо так, то ці прості кроки допоможуть вам розібратися з чого починати.

Кроки


 1. Як навчитися їздити на мотоциклі
 2. Ви повинні відчувати себе комфортно сидячи на мотоциклі, а також знати, що і де знаходитися (зчеплення, ручка газу і так далі).

 3. Як навчитися їздити на мотоциклі
 4. Дізнайтеся, як завести мотоцикл. Скористайтеся керівництвом, щоб з'ясувати, де розташований замок запалювання, як завести двигун, як проводитися запуск двигуна: електричним стартером або ножним.

 5. Як навчитися їздити на мотоциклі
 6. Переконайтеся, що у вас є уявлення про те, як їздити на мотоциклі (до якої міри вичавлювати ручку газу перед тим, як перемкнути передачу). Якщо ви не звикли до байку, можете передчасно відпустити ручку зчеплення і стихнути або ж втратити контроль.

 7. Як навчитися їздити на мотоциклі
 8. Ви також повинні знати, як працюють різні шестерні і коли їх потрібно міняти.

Поради


 • Не варто поспішати під час навчання.

 • Будьте терплячі. Не здавайтеся, якщо не все виходитиме відразу.

 • Тренуйтеся зупиняти свій мотоцикл якомога швидше. Практикуйтеся в хороших умовах навколишнього середовища. Завжди пам'ятайте, що передній гальмо зупинить вас набагато швидше, ніж просто задній гальмо. Зазвичай, при швидкому гальмуванні задній гальмо, головним чином, служить для вирівнювання задньої частини мотоцикла і зниження швидкості, а при повільному - дає гироскопический ефект заднього колеса і передачі.

 • Підіть кудись, де немає так багато людей, наприклад, на автостоянку, і візьміть когось з собою для підстраховки.

 • Візьми за звичку тримати палець на важелі гальма, так як на швидкості дорогоцінні мілісекунди можуть врятувати ваше життя!