Як перевезти мотоцикл


Дотримуйтесь даними обережностям, щоб переконатися, що ваш мотоцикл транспортується належним чином, а перевізник володіє необхідною кваліфікацією.

Кроки


 1. Як перевезти мотоцикл
 2. Важливе застереження - злийте бензин з бака і зніміть акумулятор. Після цього можете встановити обрешітку на мотоцикл, але це необов'язково.

 3. Як перевезти мотоцикл
 4. Вимийте ваш мотоцикл, навіть якщо він буде перевозитися в закритому кузові. Перед перевезенням вам треба знайти всі відколи, вм'ятини і подряпини.

 5. Як перевезти мотоцикл
 6. Якщо ви вирішили не знімати акумулятор, а мотоцикл обладнаний сигналізацією, вимкніть її перед перевезенням.

 7. Як перевезти мотоцикл
 8. Надійно закріпіть вільні деталі і додаткове обладнання таке як глушник, сідельні сумки, сумки на баку, кофр для багажу, обтічники і що небудь ще, що може відвалитися під час перевезення.

 9. Як перевезти мотоцикл
 10. Переконайтеся що шини добре накачані і немає патьоків рідин.

 11. Як перевезти мотоцикл
 12. Складіть список проблем, які можливо є у мотоцикла. Вашій перевізнику треба про них знати при навантаженні і вивантаженні вашого мотоцикла.

 13. Як перевезти мотоцикл
 14. Щоб запобігти суперечка про можливі пошкодження отриманих мотоциклом під час перевезення, заздалегідь складіть звіт про наявні ушкодженнях. Зробіть фотографії вашого мотоцикла із зазначенням дати на них.

 15. Як перевезти мотоцикл
 16. Також складіть будь складаються частини, такі як дзеркала, наприклад. Якщо це можливо - заблокуйте кермо.

 17. Як перевезти мотоцикл
 18. Уникайте транспортних брокерів, які не перевіряє наявність ліцензій і дозволів (наприклад, uship.com ...) - вони часто допускаю до роботи несертифікованих перевізників, що може призвести до викрадення вашої власності.

Поради


 • Знайдіть перевізника мотоциклів, якому можна довіряти.

Попередження

 • Не переносьте мотоцикл з включеною передачею. Залиште його на нейтралці. Включена передача при транспортуванні може призвести до внутрішніх пошкоджень.

 • Не відправляйте мотоцикл разом з техпаспортом і ключами і завжди вимагайте звіт про доставку із зазначенням стану мотоцикла.