Як поміняти шину на мотоциклі


При заміні покришки на мотоциклі необхідно використовувати правильну послідовність дій. Неправильна послідовність може зашкодити не тільки шину або мотоцикл, але й піддати вас ризику потрапляння в аварію. Після того, як ви дізнаєтеся правильну техніку, ви заощадите час і гроші, а також підвищите безпеку дорожнього руху.

Кроки


Метод 1 з 2: Зняття шини


  Як поміняти шину на мотоциклі
 1. Підготуйте всі необхідні інструменти для заміни шини (список наведено нижче). Це список основних інструментів, які ви можете купити в магазині запчастин для мотоциклів.

 2. Як поміняти шину на мотоциклі
 3. За допомогою пристосування для ніпеля спустіть шину. Це пристосування або замикається, або вкручується в ніпель, утримуючи його відкритим. Повітря виходитиме з шини з досить великою силою, тому вам необхідно міцно утримувати це пристосування.

 4. Як поміняти шину на мотоциклі
 5. Намалюйте на боці обода олівцем стрілку, щоб ви бачили напрямок обертання колеса.

 6. Як поміняти шину на мотоциклі
 7. Зніміть закраїни шини (внутрішній край шини) з обода за допомогою інструменту для разбортовкі шин (металевий інструмент, який вставляється між шиною і ободом). Ви почуєте бавовна, коли шина зіскочить з обода. Продовжуйте знімати закраїни шини з обода з обох сторін.

 8. Як поміняти шину на мотоциклі
 9. Нанесіть силіконову змазку на закраїни шини. Це дозволить вам легко зняти шину з обода, вставивши монтировку під закраину і потягнувши шину з обода. Знімайте обидва борти шини з обода, поки шина не зісковзне з обода.

Метод 2 з 2: Установка шини

  Як поміняти шину на мотоциклі
 1. Повністю змастіть внутрішні стіни покришки.

 2. Як поміняти шину на мотоциклі
 3. Додайте нову шину так, щоб напрямок її обертання співпало з напрямком стрілки, яку ви намалювали на ободі. На шині є точка, яка повинна бути розташована над ніпелем.

 4. Як поміняти шину на мотоциклі
 5. За допомогою монтування одягніть шину на обід. На цей раз розмістіть шину між монтуванням і ободом так, щоб ви могли монтуванням наштовхнути шину на обід.

 6. Як поміняти шину на мотоциклі
 7. Трохи накачайте шину компресором, але не повністю.

 8. Як поміняти шину на мотоциклі
 9. Посадіть закраїни на обід за допомогою спеціальної лопатки для монтажу шин Breezer. Ви можете використовувати її, щоб натягнути закраину на обід і потім провернути шину, щоб посадити всі краї.

 10. Як поміняти шину на мотоциклі
 11. Накачайте шину до рекомендованого тиску.

Поради

 • Використовуйте кілька монтувань, щоб зняти шини. Це дозволить вам зняти шину з меншими зусиллями, так що стрес буде мінімальним.

 • Інструмент Breezer може застрявати, якщо одна із сторін шини ставати занадто тугий. Міняйте боку, щоб полегшити роботу.

 • Магазини з продажу мотоциклів можуть бути відмінними джерелами інформації про те, як зробити найпростіший ремонт мотоцикла.

Що вам знадобиться

 • Олівець

 • Аерозольна силіконова змазка

 • Монтування

 • Лопатка для монтажу шин Breezer

 • Пристосування для ніпеля

 • Інструмент для разбортовкі шин

 • Повітряний компресор