Як проїхати 1600 кілометрів за 24 години на мотоциклі


Якщо ви такий тип мотоцикліста, який віддасть перевагу вирушити в дорогу замість того щоб годинами зависати в кафе або робити зупинку для фото кожні десять хвилин, у вас можуть бути здібності до заїздів на далекі дистанції. Цей заїзд можна закінчити за 16-18 годин, але звичайно ви можете використовувати всі 24. Ви можете зробити вибір на користь сертифікації свого заїзду через Iron Butt Association (і отримати стильний номерний знак з написом «Найкрутіший мотоцикліст в світі» (World's Toughest Riders). Але це, звичайно ж, не обов'язково для досягнення особистої мети.

Кроки


  Як проїхати 1600 кілометрів за 24 години на мотоциклі
 1. Прийміть рішення, будите ви сертифікувати свій заїзд через IBA. Якщо так, зайдіть на сайт Ironbutt і прочитайте правила нормативів SaddleSore 1000. Ви дізнаєтеся вимога забезпечення документацією. Коротенько, вам знадобитися свідок для початкової та кінцевої точки, і стежити за бензином і квитанціями.

 2. Як проїхати 1600 кілометрів за 24 години на мотоциклі
 3. Заплануйте маршрут. Виберіть дороги з підвищеним швидкісним лімітом, як система міжштатних магістралей або головні шосе. Постарайтеся уникнути занадто великої кількості стоп знаків і світлофорів в дорозі, бо вони сповільнять вас. Ви можете спланувати замкнутий маршрут, який починається і закінчується в одному місці, або дорогу з одностороннім рухом. Знайте робочий межа (кількість кілометрів між дозаправками) свого мотоцикла і переконайтеся, що у вас буде можливість купити бензин в разі потреби. Багато мотоциклісти використовують спеціальні програми як MS Streets and Trips, тому що вони дозволяють прорахувати відстань і мають інформацію стосовно бензоколонок. Однак це не обов'язково, і це точно можна зробити за допомогою паперової карти, як в старі добрі часи. Враховуйте час доби: Уникайте великих міст в час пік, в нічний час уникайте лісів, в яких мешкають олені.

 4. Як проїхати 1600 кілометрів за 24 години на мотоциклі
 5. Підготуйте свій мотоцикл. Ваші шини повинні мати достатню глибину протектора і бути накачаними належним чином щоб закінчити поїздку. Ваше положення під час поїздки має бути зручним для тривалих поїздок. Краще всього якщо ви будите випрямлені, проте люди закінчували такий заїзд на гоночних мотоциклах або на мотоциклах з високо піднятими ручками керма. Ви повинні знайти спосіб давати відпочинок своєї газующей руці або використовувати автомат постійної швидкості, обмежувач газу, або пристосування для комфортного розташування зап'ястя. Переконайтеся в працездатності своїх фар, вони вам знадобляться.

 6. Як проїхати 1600 кілометрів за 24 години на мотоциклі
 7. Майте при собі потрібне спорядження. Крім стандартного спорядження для безпеки як шолом і захисні черевики, вам необхідно підготується на випадки будь-якої погоди. Тобто одягатися шарами і захопити дощовик. Наявність берушей будить дуже до речі, оскільки шум від вітру протягом тривалого часу може бути дуже виснажливим.

 8. Як проїхати 1600 кілометрів за 24 години на мотоциклі
 9. Придумайте спосіб уникнути зневоднення. У багатьох людей є спеціальні пристосування від фірми Camelback, але ви можете налаштувати контейнер з питним шлангом, щоб мати можливість пити в дорозі. Запасіться легкої закускою. Ви можете їсти протеїнові батончики або в'ялене м'ясо під час руху.

 10. Як проїхати 1600 кілометрів за 24 години на мотоциклі
 11. Складіть план поїздки і дотримуйтесь його під час поїздки. Тепер, коли ви підготувалися, вставайте і вперед. Приємної подорожі!

Поради


 • Один з підходів - це відправитися на заході сонця і їхати до раннього ранку, потім зупинитися в мотелі і поспати пару годин. Вставайте рано, швидко поснідайте, і вирушайте в завершальну частину своєї поїздки. Безперечно, сон може позначитися на вашому результаті на 1,600 кілометрів, але відсутність сну може коштувати куди дорожче. До того ж, їхати з затуманеними очима і позіхати не такий веселе заняття.

 • Попрактикуйтесь у швидкій заправці. Ви повинні бути в змозі заправитися і покинути заправку на протязі 10 хвилин. Це може здатися незначним, але якщо ваш мотоцикл має стандартний об'єм паливного бака, ви будите змушені робити зупинки не один раз. Виробіть певну послідовність дій, щоб всі ваші дії на заправці відбувалися автоматично, і ви не шукали, куди ви засунули рукавички.

 • Якщо ви збираєтеся часто вирушати у тривалі заїзди, вкладіть гроші в хороше лобове скло і зробіть крісло на замовлення. Якщо ні, або ж якщо ваш мотоцикл не дуже комфортний, замість цього подумайте про те, щоб взяти мотоцикл на прокат. Незначний дискомфорт може перерости в болісну біль впродовж тисячі кілометрів, і ви уникнете болісних кілометрів на своєму власному мотоциклі.

 • Для початку спробуйте себе в заїзді на 400 або 800 кілометрів. Це набагато безпечніше і вам стане ясно, що прийнятно для вас, а що ні.

 • Подумайте над поїздкою в поодинці або в компанії. Чим більше людей з вами, тим важче синхронізувати зупинки на туалет і дозаправку. Ви будите робити зупинки набагато частіше, і на більш тривалі періоди. З іншого боку, можливо в ви будите відчувати себе більш безпечно, знаючи, що поруч є ті, то підтримає у важкий момент. І розділити цей досвід з одним дійсно весело. Прийміть обдумане рішення.

 • Ретельно розплануйте своє харчування. Маленькі дози з високим вмістом білка, що не жирна їжа можуть допомогти в підтримці тіла на належному рівні енергії; солодкі закуски і великі порції гарячих страв, мабуть, найкраще підійду для подальшого свята в завершенні поїздки.

 • Денне світло - це ваш друг. Плануйте поїздку в літній час, коли дні максимально тривалі. Спробуйте розрахувати час свого заїзду таким чином, щоб більша його частина припадала на світлий час доби, особливо останні пару годин, коли ви ризикуєте найбільше через перевтому. Деякі гонщики з «Iron Butt» настільки результативні, що можуть завершити весь заїзд в 1600 кілометрів вклавшись в період від світанку до заходу.

 • Навіть якщо ви не збираєтеся сертифікуватись в IBA, відвідайте сайт http://ironbutt.com/tech/aowprintout.cfm і прочитайте 29 порад для довгої та безпечної поїздки на мотоциклі.

Попередження

 • Тримайтеся подалі від стимуляторів, навіть від кофеїну. Якщо ви помітите за собою сонливість, зробіть зупинку і здрімніть 15 або 30 хвилин. Ви будите приголомшені як ефективно це відновить ваші сили. Наркотики (медикаменти) впливають на вашу розсудливість.

 • Жоден заїзд не варто травми або смерті, просто заради досягнення мети. Якщо ваша поїздка не проходить гладко, припиніть заїзд і зупиніться в готелі.

 • Рівень психічної і ментальної готовності до поїздки спадає в геометричній прогресії під час тривалих заїздів. 1600 кілометрів за один день може бути дуже небезпечною справою. Якщо вам необхідно це зробити, зменшіть рівень ризику шляхом підготовки до події (дивіться сайт Iron Butt). Незважаючи на те що саме мотоцикл виконує більшість роботи, тривалі заїзди - це випробування витривалості, і програш може коштувати вам життя.

 • Не женіть. Ви можете успішно завершити заїзд не порушуючи швидкісних обмежень. Стрес від їзди на недозволених швидкостях ще більше вас втомить. Це звучить смішно, але, це правда. Висока швидкість також зменшує запас палива.

 • Перенесіть ваш заїзд в разі поганої погоди або, якщо ви не в кращому самопочутті. Висока температура або хвороба впливає на здатність до їзди - не найкращий рецепт до вдалої поїздці на 1600 кілометрів ...