Як зробити базовий трюк вилли на мотоциклі


Трюки на задніх колесах можуть бути цікавими, проте переконайтеся, що ви робите їх в безпечному місці і там, де вони законні. В першу чергу, ви робите їх ніби на дотик, орієнтуючись на звук двигуна, а не виходячи з того, що повідомляє тахометр. У кожного мотоцикла різні двигуни і зірочки, при цьому не потрібно дивитися на показання тахометра. Слідкуйте за дорогою і будьте готові отримати забої.

Кроки


 1. Як зробити базовий трюк вилли на мотоциклі
 2. Першим кроком є вихід на козу. Головне - вам потрібен мотоцикл з достатньою потужністю, щоб відірвати переднє колесо від землі. Ви повинні відчувати себе комфортно, коли передня частина мотоцикла стає легкої. Більшість магазинних мотоциклів не зможуть цього зробити без певної модифікації. Ви також можете спробувати розігнати байк до хорошої швидкості на першій передачі (близько 10-20 км на годину), і як тільки ви досягнете більшої потужності (коли двигун починає обертатися швидше з невеликою подачею газу), приспустити небагато, а потім знову вичавіть достатньо газу . Не настільки, щоб можна було перевернутися, але достатньо. Ви помітите, що передня частина підніметься, і якщо ви скинете газ, вона піде вниз. Додаючи більше газу після збільшення оборотів, піднімайте мотоцикл. Якщо у вас немає стабілізатора, тоді саме час купити його. Спроба відірвати байк від землі, а потім повернутися вниз викличе тряску передньої шини. Якщо ви не приземлитеся майже ідеально прямо, то кувиркнетесь на байку через передню його частину. Вам буде боляче, та й мотоцикл постраждає. Як тільки передня частина стане легкою, спробуйте їхати з піднятим колесом. Після того, як ви впоратися з цим трюком, переходите до наступного кроку, який стосується зчеплення.

 3. Як зробити базовий трюк вилли на мотоциклі
 4. Проїдьте з швидкістю близько 10-20 км на годину на першій передачі

 5. Як зробити базовий трюк вилли на мотоциклі
 6. Потягніть зчеплення і збільште трохи обороти двигуна, потім відпустіть його. Зробіть це кілька разів з трохи більшою подачею газу щоразу, поки ви не почнете відчувати себе комфортно з тим, як передня частина мотоцикла злегка підводиться. Перед отримає потужність швидше, ніж заднє колесо мотоцикла, так що будьте готові.

 7. Як зробити базовий трюк вилли на мотоциклі
 8. Як тільки ви звикнете трохи піднімати передню частину, пора потурбуватися про дросселе і гальмах. Використовуйте дросель, щоб підтримувати висоту мотоцикла і задній гальмо і не закрутитися на мотоциклі. Вижим дроселя спочатку майже завжди переверне вас, і ви досить сильно ударитеся передньою частиною.

 9. Як зробити базовий трюк вилли на мотоциклі
 10. Якщо у вас виходить досить добре керувати гальмом, теоретично, ви зможете їздити на задньому колесі мотоцикла, поки двигун працює. Але спочатку ви скинете обороти і опустіть перед вниз. Тут вам потрібно переключитися на другу передачу. Це перемикання без використання зчеплення, коли ваш двигун розкручений до 3 тисяч оборотів від кінцевого значення. Нехай перед злегка опуститься і одночасно перейдіть на другу передачу.

 11. Як зробити базовий трюк вилли на мотоциклі
 12. Як тільки ви перейдіть на другу передачу, потягніть ручку газу, щоб не дозволити мотоциклу спуститися по інерції, і знайдіть точку рівноваги, від якої ваш байк буде стійкий в повітрі на передньому колесі. Точку балансу можна знайти, спираючись на задню сторону мотоцикла, так що центр ваги всієї системи (вас і мотоцикла) знаходиться в центрі, і ви можете крутитися досить довго. Але будьте обережні, щоб не змістити положення тіла на задню сторону, так як ви можете впасти в цьому випадку, і тримайте на чеку ваш задній гальмо до будь-якої такої ситуації.

Поради


 • Положення тіла є дуже важливим. Новачкам може бути незручно обхоплювати бак колінами, щоб утриматися, але сповзти на заднє сидіння є кращою практикою.

 • Практикуючись на велосипеді, можна навчиться знаходити точку балансу та управління заднім гальмом. Почуття закручування і рівноваги дуже схожі. Як тільки ви опануєте цим навиком, на мотоциклі зробити його буде легше.

 • На потужних вуличних байках, як тільки ви перейдіть на другу передачу перед мотоцикла буде трохи тягнути в сторону, тому утримуйте ногою задній гальмо.

 • Робіть все поступово!

 • Встаньте на задньому колесі, або поставте обидві ноги на задні кілочки або поставивши тільки ліву ногу на задню підставку можна зробити це набагато простіше для балансу на задньому колесі мотоцикла.

 • Якщо ви ніколи не робили перемикання передачі без зчеплення, спробуйте спочатку на двох колесах. Розкрутіть ваш двигун до високих обертів, відпустіть злегка дросель і чітко перемкніть передачу так, щоб не потрапити на нейтральну.

Попередження

 • Не думайте, що можна навчитися їздити на задньому колесі за один день. Навіть займаючись кожен день вам знадобиться кілька тижнів, щоб освоїтися. Більшість професіоналів, яких ви бачите на відео або в шоу робили це протягом багатьох років. Так що не бійтеся практикуватися.

 • Трюки небезпечні, навіть якщо їх роблять професіонали.

 • Носіть захисний одяг і практикуйтеся на невеликому байці, наприклад, 100cc-150cc. Ці малопотужні мотоцикли дуже можуть допомогти з контролем гальмування, яке завадить вам закрутитися.

 • Ви можете потрапити в неприємності з поліцією, якщо вас піймають за вчиненням трюків на задньому колесі на громадської дорозі, і ви можете навіть втратити свої водійських прав. Не робіть трюків на задньому колесі мотоцикла на громадських дорогах при будь-яких обставинах.

Що вам знадобиться

 • Шолом

 • Рукавички для мотоциклістів (утримувати кермо дуже важливо, і вони можуть захистити ваші руки, якщо ви впадете при аварії)

 • Щільна шкіряна або кевларовая куртка і джинси, або щільні шкіряні штани.

 • Взуття з гарним зчепленням; переважні мотоциклетні чоботи, які захищатимуть ваші ноги і щиколотки при падінні.

 • Мотоцикл, який ви можете дозволити собі упустити, для початку маленький і легкий.

 • Безпечна відкрита і легальна територія для трюків (виконання трюків на задньому колесі мотоцикла на громадських дорогах може залучити вас в неприємності з поліцією)

 • Захист для колін, гомілки і кісточок, щоб захистити ваші суглоби