Як зробити самокат з двигуном


За допомогою старого доброго самоката та двигуна від бензопили, ви можете створити своє власне транспортний засіб, що працює на бензині.

Кроки


  Як зробити самокат з двигуном
 1. Візьміть самокат з ручними гальмами і надувними шинами. Самокати з ручними гальмами володіють найкращим гальмівним механізмом. Надувні шини дозволяють транспортному засобу справлятися з нерівною місцевістю. Дитячі самокати, такі як «Razor» не підходять для даного проекту, так як вони використовують жорсткі гумові колеса з запресованими підшипниками. Можна також створити раму для самоката (потрібно зварювання).

 2. Як зробити самокат з двигуном
 3. Підготуйте двигун від бензопили, видаливши полотно і ланцюг з механізму. Залиште всі інші частини бензопили недоторканими. Залишивши двигун бензопили в корпусі, ви полегшите кріплення двигуна до деки самоката.

 4. Як зробити самокат з двигуном
 5. Отвинтите відцентрову муфту бензопили від кривошипного валу. Потужність від двигуна передаватиметься через зірочки і велосипедну ланцюг. Очевидна проблема такого підходу полягає в тому, що ви ніколи не будете мати можливість «працювати на холостому ходу» з включеним двигуном і в нерухомому стані самоката, і вам доведеться відірвати заднє колесо від землі, щоб завести мотор. Можна також тримати зчеплення, а також використовувати ланцюг, який підійде до зірочці і дзвону зчеплення. Якщо ваша бензопила використовує двотактний двигун (ви повинні додати масло до пального) не забудьте залишити на ньому відцентрову муфту. Спускаючись з гори без зчеплення в кінцевому підсумку спалить двигун, так як двигун буде змушений працювати без мастильної суміші з палива і масла.

 6. Як зробити самокат з двигуном
 7. Закріпіть іншу зірочку на вісь заднього колеса самоката. Це простіше сказати, ніж зробити - уважно вибирайте ваш самокат, знаючи, що вам, можливо, доведеться змінити кріплення заднього колеса і прикріпити на неї зірочку.

 8. Як зробити самокат з двигуном
 9. Встановіть двигун на задній частині платформи самоката із забезпеченням розташування зірочок на одній лінії.

 10. Як зробити самокат з двигуном
 11. Просвердлите отвори в платформі і корпусі двигуна бензопили, так щоб їх можна було скріпити болтами. Зверніть увагу, що більшість сучасних корпусів бензопили зроблені з пластику, і ви повинні подумати стратегічно про те, де ви прикріпіть болти, і про розмір шайб, які ви будете використовувати (щоб болти просто не вискочили з пластика).

 12. Як зробити самокат з двигуном
 13. Оберніть велосипедну ланцюг навколо зірочок. Видаліть необхідну кількість ланок так, щоб ланцюг був потрібної довжини.

 14. Як зробити самокат з двигуном
 15. Закріпіть акселератор до керма самоката.

 16. Як зробити самокат з двигуном
 17. Проведіть дріт від ручного прискорювача до проводів «включення і виключення» двигуна бензопили. Це дозволить водієві контролювати ситуацію, коли двигун буде приводити в дію самокат.

Поради


 • Двигун подає значний крутний момент на шестерню. Якщо шестерня прослизає і не обертається разом з валом, можливо, необхідно її приварити. Це забезпечить максимальну міцність і буде гарантувати, що передача не буде зісковзувати знову.

 • Якщо у вас є проблеми з установкою акселератора, необхідно розглянути інші варіанти, такі як установка невеликої педалі.

Попередження

 • Додавши захист на ланцюг або огорожу зубчастої передачі, щоб запобігти попаданню рук, одягу та інших предметів у працюючий механізм, можна запобігти потенційні випадкові травми.

 • Обов'язково перевірте, чи є які-небудь постанови проти їзди на даному типі самоката у вашій місцевості.

 • Будьте обережні при використанні самоката. Він здатний їздити на високій швидкості і може призвести до травми.

 • Постарайтеся їздити тільки по відносно рівних дорогах. Вибоїни можуть викликати деякі неприємні події.

Що вам знадобиться

 • Старий самокат

 • Двигун від бензопили (в пластиковому / металевому корпусі)

 • Ланцюг

 • Різні болти, гайки і шайби

 • Ручка акселератора з велосипедного перемикача швидкостей

 • Однополюсному перемикач

 • Електричний дриль

 • Інструмент для видалення ланок з ланцюга (для регулювання натягу велосипедної ланцюга)

 • Додатково: Зварювальник, різні інструменти для роботи з металом.

 • Переконайтеся, що у вас є ручне гальмо!