Як зібрати трайк


Трайк - мотоцикли, перероблені на 3 колеса - одне переднє колесо і задня вісь з двома колесами. Їзда на таких мотоциклах дає відчути «свободу», але зі значними вигодами. Трайки місткі і забезпечує комфорт двом пасажирам. Вони також більш стійкі (2 колеса ззаду) і забезпечує більш м'який хід з більш великим простором для вашого багажу або матеріалів. Для складання трайка у вас має бути бажання оволодіти знаннями механіки або знайти когось, хто ними володіє. Також ви повинна володіти навичками мехобработки і зварювання. Знання мотоциклів та їх запчастин, також знадобляться.

Кроки


  Як зібрати трайк
 1. Почніть з закріплення вашого мотоцикла на двох домкратних установках.

 2. Як зібрати трайк
 3. Зніміть заднє колесо, послабивши гайки з боків задньої осі, а потім акуратно посуньте задню шину вперед. Одночасно з цим, посуньте ланцюг зі зірочки, і ви зможете зняти колесо з поворотного кронштейна.

 4. Як зібрати трайк
 5. Зніміть задню вісь з втулки.

 6. Як зібрати трайк
 7. Вирішіть наскільки широкою повинна бути вісь трайка. Ви можете зробити вісь будь-якої довжини, який тільки захочете, але ми припустимо, що у вашого трайка ширина становитиме половину від загальної довжини.

 8. Як зібрати трайк
 9. Виміряйте загальну довжину мотоцикла і визначте якої довжини повинна бути вісь згідно цими вимірами (половину загальної довжини).

 10. Як зібрати трайк
 11. Розділіть ширину вашої осі на 2 і результат даного вимірювання ви повинні будете приварити до кожної сторони існуючої задньої осі.

 12. Як зібрати трайк
 13. За допомогою токарного верстата, ви можете підігнати товщину існуючої осі шляхом загинання стали і потім обрізки металу для відповідності необхідним довжинах.

 14. Як зібрати трайк
 15. Переконавшись, що вони квадратні, акуратно приваріть частини металу до обох кінців існуючої осі. Тепер у вас є модифікована вісь готова до приварювання на них колісних втулок і розташування нової осі на поворотний кронштейн.

 16. Як зібрати трайк
 17. Приварите колісні втулки до кожного кінця вашої нової осі і встановіть задню частину осі на поворотний кронштейн.

 18. Як зібрати трайк
 19. Поставте ланцюг оюратно на зірочку і затягніть корончаті гайки.

 20. Як зібрати трайк
 21. Розташуйте нові колеса на кінцях подовженою осі і затягніть затискні гайки і переконайтеся, що вісь надійно закріплена.

Поради


 • Після того як ви закінчите збірку трайка, ви можете додати автомобільні крила, що потребують більше роботи і фарбування і це все ваш власний проект.

 • У агенств з продажу мотоциклів або автомобілів існує велика кількість заздалегідь виготовлених подержаних трайків для продажу, і їх можна придбати через Інтернет. Це рекомендується робити, якщо ви не знайомі зі зварювальним інструментом або токарним верстатом.

Попередження

 • Для складання трайка, вам необхідно мати середній рівень володіння зварювальними навичками. Наприклад, якщо вісь трайка неправильно зварена, то ваш трайк буде трясти на дорозі, що може призвести до небезпечної ситуації і згодом - до аварії. Навіть не намагайтеся це зробити, якщо ви не володієте навичками зварювання і механіки.