Як встановити світлодіодне підсвічування на мотоциклі


Світлодіодна акцентні підсвічування - простий спосіб поліпшити в нічний час видимість вашого мотоцикла. Світлодіодні ліхтарі є кращим способом для освітлення вашого мотоцикла, тому що вони дуже яскраві і не вимагають багато харчування. Установка дуже проста і може бути зроблена за 2 години простими ручними інструментами.

Кроки


  Як встановити світлодіодне підсвічування на мотоциклі
 1. Закупити світлодіодний комплект. Ці комплекти можна знайти в Інтернеті, або в місцевому магазині мотоциклів, або ж у ATV дилера.

 2. Як встановити світлодіодне підсвічування на мотоциклі
 3. Додайте світло на байку де хочете. Більшість ліхтарів поставляються у вигляді смужок або клейкою стрічкою на задній стороні. Помістіть ліхтарі на байк будь-яким зручним вам способом, але намагайтеся встановлювати їх симетрично по обидві сторони від байка, щоб дати вогнів рівномірне освітлення.

 4. Як встановити світлодіодне підсвічування на мотоциклі
 5. Зробіть з'єднання для вогнів, щоб зібрати їх разом. Щоб зменшити кількість проводів, що проходять через ваш мотоцикл, необхідно зробити вузол. Візьміть дроти, що йдуть від ліхтарів на правій стороні байка і зберіть їх все в один пучок. Ця точка повинна бути близька до сидіння, тому що ваша батарея знаходиться під ним. Використовуючи щипці для зачистки проводів, видаліть близько сантиметра гумовій ізоляції від кінців кожного проводу. Підключіть позитивні дроти від вогнів, скрутивши оголені дроти разом. Зробіть те ж саме для негативних проводів. Повторіть цей крок для іншої сторони.

 6. Як встановити світлодіодне підсвічування на мотоциклі
 7. Підключіть вузли разом. Зніміть сидіння відповідно до інструкцій в керівництві користувача, оскільки наступним крок потрібно виконати під сидінням. Від одного з переходів ви тільки що підключили дріт до позитивної та негативної клем шляхом скручування оголених проводів разом. Оберніть цю зв'язку ізолентою, щоб захистити її. Повторіть цей крок для іншої сторони і з'єднайте два контакти разом шляхом скручування позитивних проводів і негативних проводів разом.

 8. Як встановити світлодіодне підсвічування на мотоциклі
 9. Підключіться до джерела живлення. З цього центрального вузла підключіть інший дріт шляхом скручування однієї сторони до позитивної лінії і з іншого боку до негативного проводу. Оберніть ці сполуки ізоляційною стрічкою. Тепер ви повинні мати один позитивний і негативний дріт. Послабте болти на позитивних і негативних клемах батареї. Помістіть позитивний дріт між позитивною клемою і голівкою болта на цьому терміналі і затягніть провід між болтом і терміналом. Повторіть цей крок з негативним проводом і негативним висновком.

 10. Як встановити світлодіодне підсвічування на мотоциклі
 11. Застебніть сидіння на гудзики. Покладіть спинку сидіння і переконайтеся, що електричні з'єднання, які ви встановили, встановлені щільно і не можуть пересуватися. Увімкніть запалювання і відійдіть назад, щоб помилуватися виконаною роботою.

Поради


 • Направте ліхтарі у бік вашого двигуна, прикріпивши їх до внутрішньої панелі кузова мотоцикла для додання дійсно крутого зовнішнього вигляду.

 • Не поспішайте, переконайтеся, що там, де ви збираєтеся встановіть світлодіодну стрічку чисто. У нашому прикладі, для очищення був використаний спирт для установки під бензобаком. Спочатку, ми були впевнені, що там буде чисто, але це було не так.

 • Переконайтеся, що ви завжди підключаєте плюс до плюса, а мінус до мінуса.

Попередження

 • Дізнайтеся закони по установці світлодіодних ліхтарів у вашій державі перед установкою або просто встановіть перемикач, щоб вимикати їх і включати.

Що вам знадобиться

 • Ізолента

 • Пристрої для зачистки проводів

 • Шестигранні ключі

 • Гайковий ключ