Як вибрати мотоцикл


Існує безліч виробників, що пропонують всі мислимі види мотоциклів. Їхні ціни коливаються від прийнятних до захмарних або навіть більше. Саме тому вам слід знати, як правильно вибирати мотоцикл.

1.


Визначтеся з розміром мотоцикла, який буде підходити саме вам. Якщо ви початківець байкер, то правильним рішенням буде зробити вибір на користь легкого мотоцикла, яким значно легше управляти, ніж більш масивним. Купівля громіздкою моделі буде помилкою, тому що такий мотоцикл складний у зверненні для новачка. Звичайно, важкий мотоцикл приносить більше задоволення під час поїздки, і він, ймовірно, виглядає краще, але ви ж не хочете потрапити в серйозну аварію, яка, швидше за все, і станеться, якщо ви будете керувати важким мотоциклом. У міру набуття досвіду, ви зможете продати цей байк і купити більш масивний, з великим двигуном.

2.


Визначтеся, де ви будете їздити, тому що від цього залежить, який тип мотоцикла вам слід вибрати. Якщо найчастіше вам доведеться їздити в місті, то моторолер стане хорошим придбанням. З іншого боку, якщо ви плануєте бувати за містом, шукайте круізер. Крім цих двох видів, ви можете сплатити виготовлення мотоцикла за індивідуальним замовленням, якщо вам хочеться отримати ексклюзивний байк, що відрізняється від серійних, або придбати спортивний мотоцикл, якщо ви плануєте поїздки по бездоріжжю.

3.

Переконайтеся, що на обраному вами мотоциклі зручно їздити. Також як і люди, мотоцикли бувають різних розмірів, тому вам доведеться зробити пару тест-драйвів, щоб переконатися, що мотоцикл вам підходить. Зверніть особливу увагу на області, де ви контактуєте з мотоциклом: ноги, руки і зад. І так як це дуже важливо - почувати себе комфортно керуючи мотоциклом - вам доведеться випробувати кілька моделей, поки не знайдете ту, яка підходить саме вам.

4.

Заощаджуйте гроші, віддавши стару машину в рахунок купівлі нового мотоцикла, або, принаймні, постарайтеся скоротити час, який ви проводите за кермом машини. Так як ціни на бензин зашкалюють, багато людей відмовляються від управління великими автомобілями. Розглянемо наступний факт: витрата бензину у класики жанру - Harley Davidson Sportster 883 - у чотири рази менше, ніж у громіздкого позашляховика.
{/LikeAndRead}