Як вибрати мотоцикл-1


Коли на вулиці встановлюється гарна погода, в вас починає прокидатися все більше бажання відправитися колесити по дорогах. Та ось невдача - у вас немає мотоцикла! Ось деякі поради щодо вибору мотоцикла.

1.


Перш за все, потрібно переконатися, що мотоцикл підходить вам за розміром. Спробуйте посидіти на ньому, перш ніж купувати!

2.


Вага мотоцикла також є важливим критерієм, який не можна упускати з виду. Мотоцикл не так уже й мало важить, так що для управління їм потрібна певна сила. Чим важче мотоцикл, тим більше він стійкий на прямій. З іншого боку, більш легкий мотоцикл складніше вести, він сильніший залежимо від зовнішніх умов, наприклад, вітру.

3.

Визначитися з кількістю циліндрів повинно бути досить просто, тут все залежить від досвіду мотоцикліста.

4.

«Звичайні» мотоцикли дешеві в обслуговуванні і споживають мало палива, що робить їх вельми економічними. Вони хороші для поїздок по місту, недорогі в експлуатації і досить надійні.
{LikeAndRead}

5.

Певні переваги дають більш довгі підвіски і, відповідно, більш високі сидіння. Такі мотоцикли досить комфортні, але при цьому не спасують і на бездоріжжі.

6.

Чопер. Характерна посадка водія, істотну вагу, величезний радіус повороту, колісна база як у автобуса ... Такий мотоцикл - це вершина дизайнерської думки ... і, отже, він мало підходить для новачка.

7.

Спортивні мотоцикли дороги в обслуговуванні і не призначені для щоденного використання, зазвичай їх купують для перегонів по трасі.

8.

І, нарешті, дорожні крузери. Вони пропонують кращий захист від негоди і більший комфорт в порівнянні з іншими мотоциклами.
{/LikeAndRead}