Як їздити на мотоциклі з пасажиром


Якщо ви їдете на мотоциклі разом з пасажиром, їхати потрібно не так, як якщо б ви їхали на самоті. Отже, давайте приступимо, читайте далі.

1.


Почнемо з вимагається екіпіровки. На кожному - і на водієві, і на пасажирі - повинні бути надіті мотоциклетна куртка, шолом, рукавички і черевики.

2. Тепер про те, як пасажир повинен сідати на мотоцикл. Поставте ліву ногу на опору. Перенесіть праву ногу над мотоциклом і поставте її на опору для правої ноги. Тепер ви сидите на мотоциклі.

3.


Прийшла черга для декількох простих порад про те, як потрібно їхати. Пасажир завжди повинен триматися за паливний бак. Він не повинен охоплювати водія, тому що в цьому випадку, якщо пасажир злетить з мотоцикла, то потягне за собою і водія. Хай вже травму отримає одна людина, ніж обидва.

4.

Коліна пасажира повинні стискати стегна водія. У цьому випадку, пасажира не відкине назад, коли водій дасть газ.
{LikeAndRead}

5.

При проходженні поворотів пасажир повинен нахилятися в ту ж сторону, що і водій.

6.

Коли ви доїдете до місця призначення, потрібно знати, як правильно злізти з мотоцикла. Спираючись лівою ногою на опору, перенесіть праву ногу наліво. Злазьте з мотоцикла. Ось так. Це основні правила, які допоможуть вам їздити безпечно.{/LikeAndRead}