Як їздити на спортивному мотоциклі


Знання основних положень та особливостей управління мають першорядне значення для безпечної їзди і належного поводження з вашим спортивним мотоциклом. Витративши деякий час на відпрацювання посадки за кермом і відточування основ управління мотоциклом, ви не тільки поліпшите вашу техніку водіння, але й, можливо, уникнете в майбутньому фатальної помилки.

1.


Підбирайте спортивний мотоцикл оптимального для вас розміру. Руками ви повинні бути в змозі легко дотягнутися до керма, а сидіння має щільно прилягати до тіла, повторюючи його форму. Ніколи не їздите на мотоциклі, який для вас занадто великий, вам буде набагато важче його контролювати, а також ознайомитися з усіма особливостями управління до початку їзди.

2.


Сядьте на сидіння мотоцикла, обхопіть колінами раму, сидіння має щільно прилягати до нижньої частини вашого тіла. Нахиліться вперед трохи, щоб ви могли легко дотягнутися до керма.

3.

Злегка нахиляйте ваше тіло вліво або в право, залежно від того, в яку сторону хочете повернути. Перенесення ваги повертають ваш мотоцикл в тому ж напрямку, в якому ви нахиляєтеся. У теж самий час злегка повертайте кермо, щоб повернути ліворуч або праворуч, у бік нахилу.

4.

Ваші руки повинні завжди лежати на кермі вільно і невимушено, щоб запобігти випадковому тиск на нього. Спортивні мотоцикли спроектовані таким чином, що володіють дуже швидкою реакцією і дуже чутливі до найменших рухам вершника, тому верхня частина тіла повинна приходити в рух тільки під час повороту.
{LikeAndRead}

5.

Переміщайтеся вперед на сидіння, щоб перенести вагу на переднє колесо, і тим самим збільшити швидкість на прямих ділянках. Відхилитеся назад, щоб перенести ваш вагу на задню частину мотоцикла і створити тягу, яка буде автоматично знижувати швидкість.

6.

Їздите на своєму мотоциклі в безпечних районах, на спеціально відведених для цього треках або безлюдних прямих ділянках дороги, а також завжди розраховуйте гальмівний шлях.
{/LikeAndRead}