Як підняти мотоцикл


Якщо ви їздите на мотоциклі, то ймовірність того, що одного разу вам потрібно буде підняти його, коли він будь-яким чином впаде, досить висока. Навіть самі легкі мотоцикли важать кілька десятків кілограм, але якщо використовувати правильні прийоми, то навіть дитина зможе його підняти. Якщо ви вже перепробували всілякі прийоми, і у вас нічого не вийшло, а попросити допомоги не у кого, скористайтеся наступними порадами.

1.


Вимкніть двигун за допомогою аварійного вимикача і вимкніть запалення, щоб заощадити батарею.

2.


Стати спиною до сидіння. Зігніть ноги в колінах і візьміться за ручку, яка спрямована вниз, і потягніть її до себе якомога далі.

3.

Ваші ноги повинні знаходитися на відстані 30-45 см від мотоцикла. Зігніть ноги в колінах, начебто збираєтеся присісти, при цьому нижня частина спини повинна знаходитися біля краю сидіння.

4.

Візьміться вільною рукою за частину каркаса мотоцикла. Розпряміть спину і підніміть голову. Ви повинні дивитися прямо перед собою, а не вниз.
{LikeAndRead}

5.

Сильно підштовхніть сидіння за допомогою ніг і зробіть ривок вгору. Станьте прямо і зробіть кілька невеликих кроків назад. Нижня частина спини повинна знаходитися біля нижньої частини сідла, коли мотоцикл піднімається. Продовжуйте його підштовхувати, поки він не буде стояти прямо.

6.

Нахиліться на бік і поверніться передом до мотоцикла. Візьміться за кермо двома руками і опустіть висувну опорну підставку мотоцикла. Коли мотоцикл стоятиме рівно, поставте його на передачу.
{/LikeAndRead}