Як купувати мотоцикл


Вибір мотоцикла, який підходить саме вам, - справа непроста. Ваш зріст і навички водіння мають не менше значення, ніж ціна мотоцикла.

1.


Почніть з невеликого мотоцикла, об'єм двигуна якого не перевищує 250 кубічних сантиметрів і прокотитеся на ньому хоча б кілька сотень кілометрів. Чи не пересаджуйтеся на більш потужний мотоцикл, поки ваш стаж водіння не перевищить рік.

2.


Переконайтеся, що мотоцикл підходить вам за габаритами. Коли ви сидите на сидіння, ваші ноги повинні діставати до землі.

3.

Перед покупкою обов'язково перевірте роботу передньої і задньої фар, передніх і задніх гальм, покажчиків повороту, клаксона і дзеркал заднього виду. Зверніть увагу на те, що у мотоцикла повинні бути дзеркала заднього виду з обох сторін.

4.

Не зайвим було б також наявність катафотів з боків мотоцикла.
{LikeAndRead}

5.

Пам'ятайте, що нові мотоцикли та обладнання повинні відповідати Правилам дорожнього руху країни, в якій вони продаються, тому, якщо ви ввозите мотоцикл за кордону або купуєте старий мотоцикл, обов'язково перевірте його обладнання.

6.

Переконайтеся, що у мотоцикла мається відповідний глушник, який справно працює. Підтримуйте його в справному стані і не намагайтеся переробляти його, щоб зробити звук голосніше. Майте на увазі, що вихлопні системи деяких мотоциклів (як шосейних, так і позашляхових) не мають вимикачів, обвідних труб і інших подібних пристосувань.

7.

Встановіть номерний знак в рамку, що знаходиться ззаду. Номерний знак завжди повинен бути чистим і легко читаним.
{/LikeAndRead}