Як керувати мотоциклом


Існує безліч різних транспортних засобів, однак водіння мотоцикла - це один з найбільш цікавих способів пересування по суші. Управління мотоциклом викликає задоволення, яке неможливо передати словами. Так чого ж ви чекаєте? Сідайте за кермо і вперед! Дринь-ди-дидии!

1.


Насамперед потрібно переконатися, що у мотоцикла включена нейтральна передача. Важіль перемикання передач розташований внизу зліва від вашого сидіння. Спробуйте зрушувати важіль перемикання передач вгору або вниз, поки у вас не вийде пересунути мотоцикл вперед без будь-якого опору з його боку.

2.


Після включення нейтральній передачі включіть запалення.

3.

Утримання важеля зчеплення

Перейдіть з нейтральною передачі на першу. При цьому обов'язково утримуйте зчеплення. Важіль зчеплення знаходиться з лівого боку керма.

4.

Цей етап, мабуть, є найважливішим. Включивши першу передачу, дуже повільно відпустіть важіль зчеплення і одночасно додайте трохи прискорення (не розганяти занадто сильно).
{LikeAndRead}

5.

Як тільки ви наполовину відпустіть важіль зчеплення, одночасно трохи додавши газу, і мотоцикл почне рухатися вперед, додайте ще прискорення і відпустіть важіль зчеплення.

6.

Набравши швидкість, ви відчуєте, що мотоцикл розганяється вже насилу. Візьміться за важіль зчеплення і перейдіть на другу передачу, а потім плавно відпустіть важіль зчеплення. Продовжуйте збільшувати швидкість і перемикатися на більш високі передачі.

7.

Коли ви захочете зупинити мотоцикл або знизити швидкість, не забудьте переключитися на більш низькі передачі, а після зупинки включити нейтральну передачу і вимкнути двигун.
{/LikeAndRead}