Як виготовити біодизельне паливо


Біодизель - це альтернатива дорогому бензину для автомобілів. Перевага біодизеля полягає в тому, що він менше забруднює атмосферу при горінні і повільніше витрачається, завдяки чому знижується негативний вплив на навколишнє середовище. Біодизельне паливо виготовляється з рослинної олії, луги та метанолу. Це можна зробити вдома, в безпечному місці. Подробиці див нижче.

1.


Візьміть три - п'ять грамів лугу, 200 мілілітрів метанолу і літр свіжого рослинного масла. Луг повинна бути гідроксидом натрію або гідроксидом калію, і те й інше продається в господарських магазинах. Метанол можна придбати у виробників рідкого палива, або на гоночних автодромах.

2.


Розчиніть луг в метанолі для утворення метоксид натрію. Перемішуйте метоксид натрію з рослинним маслом в блендері протягом приблизно 20 хвилин. Блендер повинен працювати на низьких оборотах і бути щільно закритим.

3.

Нехай утворилася суміш відстоїться протягом восьми годин при кімнатній температурі. Після цього перелийте її в скляну ємність. Утворився гліцерин осяде на дно.

4.

Відокремте гліцерин від біодизеля. За допомогою фільтра або лійки перелийте гліцерин в окрему банку або іншу ємність, щоб біодизель не набув желеподібне стан.{/LikeAndRead}