Як витрачати менше грошей на бензин


Більшість з нас не може обійтися без автомобіля. Але постійне зростання цін робить його все більш дорогим задоволенням. На щастя, є прості і дієві способи, які дозволять витиснути максимум з паливного бака Вашого авто і заощадять Вам чимало грошей.

Інструкції.

1.


Чи не заправляйте повний бак. Є шанс, що паливо буде випливати з переповненого бака.

Закінчивши заправляти автомобіль, затягніть як слід кришку. Через нещільно закриту (або зовсім відсутню) кришку паливо буде випаровуватися. А разом з ним будуть випаровуватися і Ваші гроші!

2.


Не варто займатися пошуками заправної станції з найнижчими цінами. Ви більше витратите на бензин, ніж заощадите на мізерною різниці в цінах.

Якщо Ви вирішили серйозно зайнятися пошуком дешевого палива в своєму регіоні, скористайтеся ресурсами Інтернету. У мережі є чимало сайтів, присвячених цій темі. І майте на увазі, що ціни зазвичай швидко змінюються, так що, коли Ви приїдете на заправку, ціна може виявитися вже не тією, що була на сайті.

3.

Зберігайте бонусні карти. Деякі магазини і заправні станції видають своїм клієнтам бонусні карти, за якими можна отримати знижку при заправці. Іноді такі карти можна купити, так що не полінуйтеся запитати зайвий раз.

Перш ніж купувати карту, перевірте ціни тієї заправної мережі, для якої ця карта призначена. Не приведи Боже, ціни на бензин виявляться вище середніх у Вашому регіоні, так що уявна економія в кращому випадку дозволить просто не переплачувати.

4.

Якщо у Вас пікап, не їдьте з опущеною задніми дверима. Багато хто вважає, що якщо її опустити, то витрата палива знизиться, але це не так. При опущеною задніх дверей за кабіною будуть виникати турбулентні потоки, які приведуть до погіршення паливної економічності. А ось встановлені на багажнику кунг або кришка за рахунок кращої обтічності автомобіля точно дозволять знизити витрату палива.
{LikeAndRead}

5.

Намагайтеся заправлятися завжди по шляху, об'єднайте заправку з поїздками у справах. Заздалегідь сплануйте свій маршрут, це заощадить Вам і гроші, і час.

Якщо у Вас є GPS навігація, використовуйте її! Знайдіть найкоротший маршрут, на якому буде якомога менше світлофорів і знаків «Стоп».

6.

Регулярно перевіряйте тиск в шинах. Якщо тиск буде відрізнятися від рекомендованого, двигун буде здійснювати зайву роботу для приведення автомобіля в рух. А чим більше працює мотор, тим більше палива буде спалено у дорозі.

Великий вплив на витрату палива надає правильність установки коліс (кути розвалу і сходження). Під час чергової заміни масла не забудь попросити перевірити колеса.

7.

Чи не прогрівайте двигун взимку. Якщо Ваш автомобіль більш-менш новий, прогрівати двигун більше тридцяти секунд немає сенсу.

Повернувшись після поїздки в гараж або на стоянку, перевірте асфальт на предмет крапель палива. Навіть невеликий витік з часом стане причиною втрати великого обсягу пального.

8.

Не перевищуйте обмеження швидкості і намагайтеся їздити плавно. Це допоможе економити паливо. Часті розгони і уповільнення викликають підвищений його витрата. Обмеження швидкості не тільки визначають безпечний режим руху, вони ще й показують оптимальну з точки зору паливної економічності швидкість.

9.

Намагайтеся рідше використовувати кондиціонер. Коли це можливо, краще відкрити вікна. Кондиціонер висмоктує паливо з бака немов насос і здатний збільшити його витрата на 20%.

Купуйте якісний сонцезахисний екран і встановлюйте його, коли залишаєте автомобіль на якийсь час на сонці. Це не дасть салону перегрітися, а значить і виключить необхідність включати кондиціонер.

10.


Регулярно міняйте масло в двигуні. Щоб дізнатися точні інтервали заміни масла для Вашого автомобіля, вивчіть інструкцію або зверніться до виробника.

Також знизити витрату палива допомагає регулярна зміна повітряного фільтра і використання енергозберігаючого моторного масла (такі олії позначаються, як «енергозберігаючі»).

11.


Заглушите свій автомобіль! Може бути, Вам здається, що працює на холостих обертах двигун зовсім не спалює пального? Але це не так. Насправді не заглушений двигун за півгодини здатний спалити цілий літр палива!

12.


Не схоже, що найближчим часом ціни на паливо будуть знижуватися. Так що уважно вивчіть ці поради, вони допоможуть Вам заощадити чимало грошей.
{/LikeAndRead}