Як економити бензин


Багато водіїв розглядають методики економії палива в якості засобу, який дозволить їм отримати максимум віддачі від кожного вкладеного рубля. Існує багато різних методів, що дозволяють знизити витрату бензину. Все починається з покупки авто, під час якої потрібно звертати увагу на витрату палива. Деякі хитрощі під час обслуговування автомобіля також дозволяють заощадити якусь кількість бензину. Ну і звичайно, багато що залежить від особливостей стилю водіння. Все це допомагає домогтися максимальної віддачі від залитого в автомобіль бензину. Якщо водії стануть використовувати деякі з описаних тут методів економії протягом усього терміну служби їх автомобілів, то зниження витрати палива допоможе їм протистояти постійному зростанню цін на пальне. Дані методи підходять для більшості автомобілів.

1.


Приймаючи рішення про купівлю автомобіля, обов'язково звертайте увагу на його витрата палива. Чим більше літрів на кожні 100 км шляху витрачає автомобіль, тим більше будуть ваші витрати на бензин.

2.


Зверніться до дилера. Вам потрібно дізнатися, яким бензином потрібно заправляти автомобіль (зазвичай 92-м або 95-м). Це буде грати суттєву роль для вас, якщо вашою основною метою є економія грошей - 95-й бензин значно дорожче 92-го. Можливо, вам більше підійде 92-й.

3.

Купуйте гібрид або електромобіль. На ринку їх поки ще дуже мало, однак деякі все ж присутні. Можливо, з часом наш уряд, як і в західних країнах, буде надавати субсидії на покупку таких автомобілів.

Обслуговування автомобіля

1.

Слідкуйте, щоб шини були завжди повністю накачані. Чи не повністю накачані шини є однією з найбільш «ненажерливих» причин підвищеної витрати палива. Автомобіль на таких шинах буде спалювати більше бензину. Також, якщо шини накачані не повністю, їх протектор сильніше зношується, що є потенційно небезпечним.

2.

Щоб зменшити вагу автомобіля, зніміть з нього все зайве. Люди постійно забивають свої машини тими речами, якими їм, за великим рахунком, не потрібні. Намагайтеся, щоб ваш автомобіль важив якомога менше, зайва вага змушує сильніше працювати двигун, що призводить до підвищеної витрати палива. Постійно возите з собою тільки предмети першої необхідності: кабелі, запасне колесо, домкрат.

3.

Нехай механік відрегулює двигун вашого автомобіля. Якщо двигун налаштований найкращим чином, він буде витрачати менше бензину.

Хороший стиль водіння

1.

Завжди, коли можливо, включайте круїз-контроль. Чим частіше ви будете тиснути на педаль газу, тим більше зайвої пального буде спалено. Їзда на великій швидкості спалює більше палива, ніж рівномірний рух на одній швидкості, так що не забувайте про спідометр.

2.

Уникайте різкого гальмування і розгонів. Подібні навантаження негативно позначаться на стані двигуна, а, крім того, збільшать витрата палива.

3.

Намагайтеся за одну поїздку робити всі свої справи. Часті поїздки протягом одного тижня спалюють додаткове паливо. Якщо ви зможете в один подіти купити продукти, заїхати на пошту і відвідати друзів, то зможете заощадити значну кількість палива в порівнянні з окремою поїздкою по кожній справі.
{/LikeAndRead}