Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США


Ви можете хвилюватися про те, що з вами трапиться, якщо вас зупинить поліцейський, але пам'ятайте, що поліцейський хвилюється ще більше, тому що він не знає, чого йому можна очікувати від вас. Як правило, чим більше ви робите все, щоб забезпечити безпеку поліцейського, тим більше ви забезпечуєте власну безпеку.

Кроки


  Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
 1. Знайдіть гарне місце, де зупинити вашу машину. Щоб показати поліцейському, що ви помітили його і збираєтеся зупинитися, сбавьте швидкість і включіть поворотник. Постарайтеся зупинитися на паркувальному місці або широкому відрізку узбіччя. Багато поліцейських помітять ваше старанність.

 2. Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
 3. Розслабтеся. Зробіть глибокий вдих і заспокойтеся, щоб все пройшло гладко.

 4. Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
 5. Опустіть скло з боку водія, а також всі затемнені скла. Якщо на вулиці темно, увімкніть лампочку у вашій машині. Виконуйте всі рухи повільно - Поліцейський уважно спостерігає за вами, щоб переконатися, що ви не намагаєтеся дістати зброю або заховати щось. Чи не діставайте нічого з бардачка або з-під вашого сидіння.
  • Якщо у вас електричні вікна, не забудьте опустити їх до того, як ви вимкніть двигун! Якщо ви забудете зробити це і знову спробуєте завести машину, поліцейський може подумати, що ви збираєтеся бігти.


  • Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
  • Поставте машину в режим парковки і вимикайте запалювання. Покладіть ваші ключі на приладову панель. Це покаже поліцейському, що ви не збираєтеся бігти. Сидите нерухомо; будь підозрілі рухи з вашого боку (навіть несподіване потиск плечима) можуть стати приводом для обшуку.

  • Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
  • 5Тримайте руки на видному місці, бажано на кермі.

  • Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
  • Коли поліцейський підійде до вашої машини, не заводьте розмову першим. Як правило, він зажадає ваші права і реєстрацію. Пам'ятайте, що поліцейські не зобов'язані говорити вам, за що ви були зупинені, поки ви не пред'явіть ваші документи. Потягніться за вашим гаманцем або до бардачку, але робіть це дуже повільно й обачно. Якщо ви знаходитесь в темній обстановці, поліцейський буде слідувати за рухом ваших рук за допомогою ліхтарика. Закінчите цей рух, перш ніж робити що-небудь ще, потім поверніть руки на кермо. Поки поліцейський перевірятиме ваші документи по радіо, тримайте ваші руки на кермі.

  • Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
  • Давайте короткі і ні до чого не зобов'язують відповіді. Питання з відкритим кінцем можуть доставити вам дуже багато проблем, особливо якщо поліцейський намагається отримати від вас визнання, яке він зможе використовувати проти вас у суді.
   • Якщо він запитає: Чи знаєте ви, чому я вас зупинив?, Скажіть Ні.

   • Якщо він запитає: Ви знаєте, з якою швидкістю ви їхали?, Скажіть Так. Негативна відповідь тільки послужить приводом для офіцера думати, що ви не знаєте про швидкісний режим на цій ділянці дороги та про вашу власну швидкості.

   • Якщо поліцейський запитає: Чи є у вас вагома причина абикуди поспішати?, Скажіть Ні. Якщо ви скажете да, То поліцейський подумає, що ви порушили швидкісний режим (навіть якщо ви його не порушували), і ви отримаєте штраф.

   • Якщо поліцейський скаже вам, як швидко ви їхали, просто скажіть Зрозуміло або не кажіть взагалі нічого. Мовчання не є визнанням провини.

   • Якщо він запитає: Ви пили? (Але від вас НЕ пахне алкоголем), Скажіть немає; можливо, що вас зупинили за дивне керування машиною. Скажіть поліцейському про будь медикаментах або захворюваннях, який можуть впливати на ваше водіння. Якщо поліцейський помітить відкриті контейнери пива або іншого алкоголю, або просто відчує запах алкоголю, то він попросить вас вийти з машини, щоб провести тест на вміст алкоголю в крові та / або продемонструвати ваш баланс і координацію.


   • Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
   • Виконуйте всі вказівки поліцейського. Якщо ви відмовтеся виконувати його накази, поліцейський може порахувати, що ви чините опір, що дасть йому право застосувати проти вас силу, щоб змусити вас підкорятися. Збережіть собі час і нерви і просто виконуйте всі його вказівки.
    • Якщо поліцейський помітить якісь нелегальні предмети у вашій машині, він може відкрити двері машини і дістати їх.

    • В США поліцейські мають права обшукувати зупинені машини, якщо вони вважають це необхідним. Необхідність виникає, якщо за водієм або пасажирами були помічені підозрілі дії або репліки, а також при наявності підозрілі запахів, предметів або звуків, включаючи відкриті контейнери, потенційне зброю і предмети, які становлять небезпеку здоров'ю.

    • Не вступайте в непотрібні розмови з поліцейським! Він знає, чому він вас зупинив, і все, що ви скажете, може бути використано проти вас у суді. У вас є право зберігати мовчання і не інкримінувати самого себе. Говоріть тільки тоді, коли вам необхідно відповісти на питання поліцейського. Те ж саме стосується і пасажирів. Також не намагайтеся вставити в розмову ім'я іншого поліцейського, з яким може бути знаком зупинив вас поліцейський. Він може подумати, що ви знаєте його колегу через попереднього арешту або проблем з законом.

    • Не виходьте з машини, якщо вас не попросили це зробити. Ця дія практично завжди буде вважатися загрозою поліцейському; до того ж, для вас безпечніше перебувати в машині, а не на узбіччі поряд з дорожньою частиною. Якщо вас попросили вийти з машини, не забудьте зачинити за собою двері.


    • Як поводитися, якщо вас зупинила поліція США
    • Будьте ввічливі і не сперечайтеся, якщо вам виписали штраф. У вас буде на це достатньо часу в суді, якщо ви вирішите оскаржувати цей штраф. Замість цього, просто подякуйте поліцейського; він відповість вам ввічливістю і, можливо, трохи зменшить ваше покарання. Наприклад, хоча він і випише вам штраф, він може повернути вам ваші права.

    Поради


    • Вивернутися з ситуації, в якій вас покладено оштрафувати, не так-то й просто. Однак, деякі поліцейські вирішують, штрафувати порушника чи ні, за підсумками тесту характеру водія. Вас точно оштрафують, якщо вас піймають на брехні, обмані або якщо ви будете чинити опір поліцейському. Якщо порушення несерйозне і ви будете вести себе ввічливо і чемно, то ви можете звільнитися всього лише попередженням.

    • Ви не зобов'язані говорити поліцейському, куди ви прямуєте, чим ви займаєтеся, яка ваша швидкість і т.д. Іноді поліцейський просто постарається зібрати всі факти, а іноді - знайти привід для обшуку вашої машини.

    • Зупиніться в безпечному місці, де вас можуть бачити інші люди.

    • Завжди будьте ввічливі з поліцейським, навіть якщо ви відмовляєтеся дати згоду на обшук вашої машини. Скажіть щось на зразок: Вибачте, але я ніколи не даю згоду на обшуки. Ви можете твердо відстоювати ваші права, але будьте завжди поважні, щоб не розпалювати обстановку. Також постарайтеся розрядити атмосферу, Якщо поліцейський спочатку налаштований вороже.

    • Спробуйте запам'ятати ім'я і номер поліцейського. Таким чином, ви можете поскаржитися на нього в місцевий відділ поліції, якщо ви відчуваєте, що він погано з вами звертається. Ніколи не скаржтеся самому поліцейському; завжди подавайте ваші скарги через існуючі легальні структури. Це гарантує те, що ваша скарга буде розглянута у відповідному порядку правильними людьми.

    Попередження

    • Не намагайтеся відірвати від переслідування поліцейською машиною. Звичайно, вам може хотітися потрапити в місцеві новини на кілька годин, поки за вами женуться поліцейські машини і вертольоти, але не помиляйтеся: це найгірше рішення в цій ситуації. Вас зловлять, яким би хорошим водієм ви нібули і яку б машину ви не вели, тому що у поліції є радіо і велика кількість службових машин. Коли ж вас упіймають, з вами не стануть церемонитися, бо ви піддали небезпеці як поліцейських, так і звичайних громадян.

    • Не робіть жодних різких рухів. Поліцейський може подумати, що ви дістаєте зброю або намагаєтеся чинити опір йому, що нічим хорошим не закінчиться.

    • Не зберігайте небезпечні або нелегальні предмети і речовини на собі або у вашій машині. Поліцейський може відібрати вашу машину і / або заарештувати вас.

    • Залиште оспорювання вашого штрафу для суду.

    • Пам'ятайте, що поліцейські теж люди. У них теж є почуття. Якщо ви будете доброзичливі і поважні, у них обов'язково складеться краще враження про вас.

    • Не тримайте відкриті контейнери з алкоголем у вашій машині, так як вас можуть оштрафувати не лише за водіння в стані алкогольного сп'яніння, а й за відкритий алкоголь. Якщо ви пасажир, вас можуть оштрафувати за володіння відкритим контейнером з алкоголем, що може привести до порядку в суд і великого штрафу. Якщо ви їдете з магазину спиртних напоїв, помістіть весь алкоголь в багажник на випадок аварії. Якщо пляшка розіб'ється в салоні машини, поліцейський може почати підозрювати вас у водінні в стані алкогольного сп'яніння.

    • Оскільки марихуана має дуже особливий запах, не рекомендується палити її в машині. Якщо поліцейський відчує запах марихуани, у нього буде право на обшук вашої машини. Іноді поліцейський може сказати, що відчуває запах марихуани, навіть якщо це не так. Просто ввічливо скажіть: У мене немає марихуани, сер. Пам'ятайте, що обшук з повним роздяганням зобов'язаний бути проведений професійно. У вас є право відмовитися від такого обшуку, якщо ви перебуваєте на узбіччі дороги. Ніколи не залишайте речі, які можуть пахнути марихуаною, у вашій машині, так як вони будуть використані як докази проти вас.

    • Не використовуйте ненормативну або нецензурну лексику. Також, ніколи не говорите поліцейському, що ви знаєте ваші права. Замість цього, покажіть йому, що ви їх знаєте, спокійно відстоюючи їх під тиском.

    • Не гнівайтесь поліцейського. Він може витягти вас з машини, а якщо ви будете чинити опір, він може використати на вас електрошокові зброю або перцевий балончик.