Як здати на права


Складання іспиту на права - це як здача будь-якого іншого тіста. Для успішного складання іспиту потрібно старанно вчитися, виспатися перед і зосередитися під час складання тесту.

Кроки


  Як здати на права
 1. Роздрукуйте правила дорожнього руху вашого штату. У цьому посібнику буде вся необхідна інформація, знання якої буде перевірятися. Воно може виглядати страхітливо (75 сторінок або більше про правопорушення, закони, штрафи і обмеження? Ні, спасибі), але це швидше за все єдина можливість бути впевненим у тому, що ви знаєте все, що вам необхідно.

 2. Як здати на права
 3. Запишіться на курси з водіння. Ці курси часто не обов'язкові, проте, це буде найлегший спосіб освоїти весь матеріал з правил дорожнього руху. На таких заняттях вся необхідна інформація подається більш взаємопов'язано і цікаво. Незважаючи на це, якщо такі курси з водіння для вас недоступні або занадто дорогі, то ви можете вивчити всю необхідну інформацію за допомогою підручника.

 4. Як здати на права
 5. Будьте готові. Виберете день для здачі іспиту. Виспіться. Добре поснідайте. Щоб уникнути стресових ситуацій, підготуйте всі необхідні документи заздалегідь. Список необхідних документів буде відрізнятися в залежності від штату. Також вибираючи час, постарайтеся вибрати не час пік (ранок робочого дня, робочий час і т.п.), щоб у відділенні служби реєстрації транспортних засобів не було багато народу. Це скоротить ваш час очікування і згладить стресову ситуацію.

 6. Як здати на права
 7. Будьте спокійні. Поки ви очікуєте, не забувайте дихати. Перегляньте підручник і згадайте, що ви вчили. Ви підготувалися, незважаючи на те чи відчуваєте ви себе підготовленими чи ні. Будьте впевнені і спокійні. Це допоможе робочим служби реєстрації транспортних засобів залишатися люб'язними і доброзичливими (уявіть, якщо вам кожен день доводиться мати справу з сотнею втомлених екзаменаторів).

 8. Як здати на права
 9. Пройдіть тест! Відповідаючи на питання, якщо ви не впевнені в правильності відповіді, по можливості скористайтеся кнопкою "Відповісти пізніше", щоб у вас було більше часу подумати над відповіддю. Не поспішайте! Обмеження в часі, в основному, перебільшено, і більш доцільно подумати над варіантом відповіді, ніж поспішати, закінчити тест на 20 хвилин раніше і не пройти його, тому що ви не перевірили ваші відповіді. Також, будьте впевнені, що ви зрозуміли кожне питання. Найскладніша частина питань - це найчастіше їх формулювання.

Поради


 • Пройдіть пробний тест онлайн! Є прекрасне додаток, який називається DMV Genius, яке допоможе вам підготуватися до тесту. До того ж воно безкоштовно.

 • Не здавайте тест, поки не підготуєтеся. Часто люди хочуть швидше здати тест і йдуть не підготовленими. Не робіть так. Ви повинні будете оплачувати збір кожен раз, як будете здавати іспит, з цього вас буде дратувати не тільки те, що ви не здали, але і те, що ви втратили гроші.

 • Вивчіть всі штрафи. Це швидше за все сама нудна частина досліджуваного матеріалу, але з 25-и питань 2 або 3 стосуються цієї теми. Так, ви можете успішно скласти іспит і не знаючи цього, але навіщо ризикувати?