Як зробити вивіску


Привернути увагу до якого-небудь заходу або щось продати найкраще, зробивши вивіску. Дотримуйтесь цій покрокової інструкції, щоб зробити помітну вивіску, яка приверне натовп людей.

1.


З розумом виберіть матеріал. Для цього дуже добре підходить плакатний щит, тому що він великий і міцний. Також можна використовувати картон або шматочки метала. Подумайте, як ви будете писати на своїй вивісці і які інструменти найкраще підійдуть для того або іншого матеріалу. Наприклад, для плакатного щита дуже добре підійдуть незмивні маркери.

2.


Найважливіше - формулювання. Зробіть вивіску такий, щоб люди зрозуміли, що саме ви рекламуєте, але вона також повинна бути простою і короткою, щоб її можна було прочитати, проїжджаючи повз. Використовуйте загальноприйняті скорочення і ключові слова. Якщо ви робите вивіску для продажу чогось, не забудьте вказати ваш номер телефону. Якщо ви влаштовуєте розпродаж, то необхідно вказати адресу, дату і час розпродажу.

3.

Продумайте кольору. Салатовая панель і помаранчевий маркер можуть здатися хорошими засобами для залучення уваги, але насправді те, що ви напишіть такими кольорами, буде дуже погано видно. Найпростіший спосіб - написати чорним по білому. Точно не прогадаєте.

4.

Якщо нічого не виходить, то вивіску можна купити. Це швидкий і зручний спосіб. Ви зможете самі дописати всю відсутню інформацію і вивісити.{/LikeAndRead}