Як розкрити дверний замок автомобіля


Готовий посперечатися, це сотий раз, коли ви забуваєте ключі в машині. Схоже, життя нікого не вчить з першого разу. Але не хвилюйтеся, надія ще є. Розтин замку автомобіля - часом непросте завдання і вимагає часу. Озброївшись правильними методами або вішалкою для одягу, ви можете почати правильно розкривати дверні замки. Якщо ви пройдете цієї інструкції, ви зможете з легкістю відкрити замок менш ніж за 20 хвилин.

1.


Щоб розкрити замок, потрібно придбати відмичку. Її можна купити в будівельному магазині. Якщо такого магазину в межах вашої досяжності немає, спробуйте скористатися тим, що можна знайти в себе вдома.

2.


Пошукайте вішалку з металу, який добре гнеться. Розігніть вішалку в пряму лінію, зробивши на кінці маленький гачок. Це пристрій ви і використовуєте для скресання замку.

3.

Прямим кінцем вішалки проведіть по внутрішній поверхні дверей уздовж скла. Вам потрібно намацати важіль. У більшості старих моделей він розташований ближче до скла, в той час як у нових автомобілях - далі. Для пошуку важеля можна також використовувати відмичку.

4.

Якщо у вас не виходить розкрити замок відмичкою, спробуйте зробити це зігнутою вішалкою. Тут є невелика хитрість. Використовуйте гачок, щоб вхопити замок зсередини.{/LikeAndRead}