Як замінити датчик киснюДатчик кисню вловлює вільний кисень у вихлопній системі. Він створює стійке низьке змінну напругу, за допомогою якого комп'ютер аналізує якість паливної суміші. Комп'ютер обробляє цю інформацію і постійно змінює час роботи форсунок для досягнення оптимального співвідношення компонентів паливно-повітряної суміші, яке становить 14.5:1. Така паливна суміш найкраще підходить для охолодження головок циліндрів, запобігання детонації та забезпечення найбільш ефективного зниження токсичності вихлопу. Коли загоряється індикатор стану двигуна і відображає код помилки датчика кисню, це не завжди означає, що датчик кисню несправний. Сигнал датчика кисню може бути викликаний і багатьма іншими причинами: несправністю свічки запалювання, проводки або котушки запалювання. Якщо є кришка переривника-розподільника, то вона також може стати причиною появи сигналу датчика кисню.

1.


Перед тим як міняти датчик кисню, перевірте, чи немає витоків у впускному колекторі, так як код помилки датчика кисню може з'являтися саме через них. Підніміть автомобіль домкратом і від'єднайте електричний роз'єм датчика кисню.

2.


Зніміть датчик кисню за допомогою накидного або ріжкового гайкового ключа на 7/8 дюйма.

3.

Встановіть новий датчик кисню, змастивши різьблення протизадирними складом або аналогічною речовиною. Міцно закріпіть датчик кисню, але не затягуйте болти занадто туго. У будь-якому випадку датчик кисню не випаде, а дуже великий момент затягування може деформувати датчик кисню і вивести його з ладу.

4.

Приєднайте назад електричний роз'єм і зніміть автомобіль з домкрата.{/LikeAndRead}