Як замінити кріплення двигуна


Поломка кріплень двигуна може призвести до серйозних пошкоджень, якщо будуть розірвані гумові деталі. Кожен раз, коли ви заводите двигун, переключаєте передачі або робите круті повороти, кріплення двигуна обертаються. Різкі рухи - і повітряний фільтр може пошкодити капот, вентилятор радіатора може тертися об корпус радіатора, шланги можуть відкрутитися. Залежно від моделі та конструкції, двигун вашого автомобіля може мати три або більше кріплень. Якщо вам необхідно встановити одне або більше кріплень, дотримуйтесь цих кроків, щоб замінити кріплення двигуна вашого автомобіля.

1.


Припаркуйте автомобіль в безпечному місці, де буде зручно працювати.

2.


Відкрийте капот і знайдіть кріплення, які потрібно замінити. Подивіться уважно на деталі і простір навколо кріплень; кріплення двигуна тримаються на довгих великих болтах, і вам, можливо, доведеться зняти деякі деталі, щоб звільнити місце для установки.

3.

Від'єднайте чорний, негативний дріт від акумуляторної батареї.

4.

Підніміть автомобіль домкратом і зафіксуйте його.
{LikeAndRead}

5.

За допомогою викрутки, гайкового або комбінованого ключа, зніміть всі деталі, які допоможуть заважати при заміні кріплень. Покладіть гайки, болти та інші деталі в надійне місце, щоб легше було потім зібрати.

6.

Затиском зафіксуйте той бік двигуна, на якій знаходяться кріплення, що підлягають заміні. Це дозволить уникнути надмірного тиску на інші кріплення і не заподіє шкоди деталям двигуна. Помістіть затискач якнайближче до кріплення.

7.

Подивіться на кріплення, які потрібно замінити - з усіх доступних кутів, навіть під автомобіля - і знайдіть кращий спосіб зняти болти. Деякі болти легше відкрутити знизу. Крім того, залежно від збірки кріплень, ви можете скористатися гайковим ключем, щоб залишити гайку на кінці болта, в той час, коли відкрутіть болт.

8.

Від'єднайте кріплення від каркасу двигуна і від блоку живлення. Встановіть нові кріплення за місцем. Переконайтеся, що ви вкрутили болти на колишнє місце. Можливо, вам доведеться вирівнювати отвори на каркасі і блоці живлення з кріпленнями.

9.

Повторіть кроки з 5 по 8 для будь-якого іншого кріплення, яке необхідно замінити. Опустіть автомобіль і підключіть чорний, негативний, провід до двигуна.
{/LikeAndRead}