Як замінити лобове скло в машині


Щось вдарилося в лобове скло вашого автомобіля, поки ви їхали, і ви нічого не зробили для ремонту? Тепер тріщини розійшлися, як павутина. І ви хочете заощадити, що і можете зробити за допомогою цієї інструкції.

1.


Перше, що потрібно зробити - купити лобове скло в автомагазині. Коли отримаєте його - можете змінювати; головне, щоб машина була на рівній поверхні. І надіньте рукавички.

2.


Тепер обережно зніміть ущільнювач з бічних, верхньої та нижньої кромок скла. Як тільки ви його зняли, перевірте, щоб місце його встановлення було вичищено.

3.

Нехай хто-небудь сяде в машину і повільно натисне на скло в центрі. Дві людини зовні повинні притримувати скло. І так ви його знімете.

4.

Тепер ви можете замінити старе скло на нове. Повільно вставте нове лобове скло. Знову ж, дві людини зовні автомобіля повинні притримувати скло, один - всередині.
{LikeAndRead}

5.

Як тільки скло встановлено, можна ставити ущільнення. Для просушування герметика потрібно від 12 до 24 годин, до висихання їздити не можна. Потім можете їздити в своє задоволення.{/LikeAndRead}